مبین نت دوره‌ یادگیری آسان لغات زبان انگلیسی با متد ریشه‌ شناسی را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد

با پیشرفت تکنولوژی شاهد آن هستیم که شیوه های آموزشی نیز در حال تکامل بوده و با تکیه بر فناوری های تازه یادگیری علوم مختلف را برای ما ساده تر می سازند. مبین نت، از جمله خدمات دهندگان موفق اینترنت در کشورمان هم به تازگی به این عرصه یعنی، ارائه ی محتوای آموزشی آنلاین، ورود کرده و حالا خبر داده که دوره‌ ی یادگیری آسان لغات زبان انگلیسی با متد ریشه‌ شناسی برای علاقه مندان در دسترس قرار گرفته است.

جهت کسب آگاهی بیشتر در رابطه با دوره یاد شده می توانید بیانیه خبری که از جانب روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین نت برای دیجیاتو ارسال شده را در ادامه ی مطلب مطالعه نمایید.

شرکت ارتباطات مبین‌نت با تاکید بر ارایه ارزش بیشتر به مشتری اقدام به تولید و ارائه محتواهای آموزشی کرده است. در همین راستا هم‌اکنون دوره‌ی یادگیری آسان لغات زبان انگلیسی با متد ریشه‌شناسی در اختیار علاقه‌مندان قراردارد.

از آنجایی که یادگیری لغات به تنهایی به راحتی امکان‌پذیر نیست، این روش با حجم عظیمی از لغات که به صورت پیوسته و در قالب جملات آموزش داده می شوند این امکان را فراهم ساخته تا یادگیری برای مخاطبان در مقاطع مختلف آسان، مفید و کاربردی باشد. این درحالی است که با بهره‌گیری از این روش قدرت درک مطلب زبان‌آموزان در خواندن متون مختلف نیز افزایش پیدا می‌کند.

بعد از تجربه موفق مبین‌نت در ارایه دوره آموزشی لینوکس، این دوره دومین گام مبین‌نت در ارایه خدمات با ارزش به عموم مصرف‌کنندگان اینترنت است. علاقه‌مندان می‌توانند این ویدئوهای آموزشی را از اینجا دریافت کنند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟