با BoomStick آشنا شوید؛ دستگاهی که برای بهبود کیفیت صدای ایرفون های ارزان قیمت ساخته شده

با BoomStick آشنا شوید؛ دستگاهی که برای بهبود کیفیت صدای ایرفون های ارزان قیمت ساخته شده

اگر از ایرفون هایی استفاده می کنید که همراه با تلفن هوشمندتان بوده یا اینکه معمولا انواع ارزان قیمت این محصولات را به کار می برید، در این صورت، خیلی خوب از کیفیت صدای این ایرفون ها آگاهی دارید.

گزینه ای که برای داشتن یک تجربه موسیقیایی بهتر پیش رویتان قرار دارد این است که دست کم دویست دلار هزینه نمایید و ایرفون یا هدفونی در حد اعلاء را برای خود خریداری نمایید. اما همه هم دوست ندارند این میزان پول را صرف خرید هدفون نمایند و اینجاست که BoomStick به کار خواهد آمد تا تجربه ای بی نظیر از صدا را در اختیارتان قرار دهد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

BoomStick نوعی دستگاه پرتابل کوچک است که به فیش هدفون وسایل الکترونیکی شما متصل می شود و می توانید در ادامه هدفون خود را به آن وصل کرده و با فشردن تنها دکمه موجود روی آن، از قابلیت های شگفت انگیزش بهره مند شوید.

جرج اپلینگ یکی از بنیانگذاران شرکت سازنده این دستگاه به نام  BoomCloud 360 می گوید: کاربران نباید هیچگاه به صدای سطح متوسط رضایت دهند و با استفاده از این وسیله می توانند عملکردی فوق العاده را از ایرفون های ارزان قیمت خود دریافت کنند که در سطحی بالاتر از هدفون های گران قیمت است. به لطف BoomStick حتی می توان عملکرد هدفون های گران قیمت را هم به سطح تازه ای رساند.

کاربران به طور معمول دوست ندارند پول زیادی صرف خرید هدفون های گران قیمت نمایند اما پرداخت مبلغی معقول برای بهبود کیفیت دستگاه های ارزان قیمت شان شاید مانعی نداشته باشد و حتی ممکن است خرید BoomStick از نظرشان کار سودمندی باشد.

برای آن دسته از کاربرانی که دوست دارند به تفاوت نسخه های معمولی و بهبودیافته از یک تِرَک موسیقی با استفاده از این دستگاه پی ببرند، صفحه ای در سایت شرکت ارائه دهنده آن ایجاد شده که شمایی کلی از این امر را پیش رویشان به تصویر می کشد.

نکته ای که بهتر است در انتها به آن اشاره گردد این است که این گجت به هیچ وجه ارزان قیمت نیست و طبق اعلام شرکت سازنده اش در بهار سال ۲۰۱۶ میلادی با قیمت ۹۹ دلار آماده می گردد. حتما تایید خواهید کرد که با این قیمت می شود یک هدفون معقول و مناسب خریداری کرد و دیگر نیازی به این دستگاه نداشت.

حال، برخی از کاربران صرف این مبلغ برای خرید یک هدفون را هم زیاد می دانند چه برسد به یک ابزار جانبی برای بهبود کیفیت صدای این ابزارها.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato