کابل جدید Griffin لذت تجربه MagSafe را به مک بوک جدید اپل می آورد

کابل جدید Griffin لذت تجربه MagSafe را به مک بوک جدید اپل می آورد

مک بوک جدید اپل را بی شک می توان یکی از جذاب ترین لپتاپ های حال حاضر بازار دانست. این دستگاه به لطف ضخامت اندک و وزن سبکی که دارد، از قابلیت حمل و نقل بالایی برخوردار است و گزینه ای ایده آل برای بسیاری از کاربران به شمار می رود.

با این حال کاهش ضخامت این دستگاه با بهایی عجیب به دست آمده است. اپل کلیه پورت ها را در مک بوک جدیدش حذف کرده و تنها به یک USB-C کفایت کرده است.

هرچند تبدیل های متعددی که برای این پورت عرضه شده، تا حدودی محدودیت را برای کاربران کاهش می دهد، اما باز هم معضلی که اپل در مک بوک های قبلی توانسته بود به آن قلبه کند، به قوت خود باقی است.

ماجرا از این قرار است که مک بوک های قبلی از شارژری به نام MagSafe استفاده می کردند که به صورت مغناطیسی به دستگاه متصل می شدند و به راحتی نیز از آن جدا می شدند. USB-C اما به داخل دستگاه فرو می رود و به راحتی MagSafe از جای خود کنده نمی شود.

در واقع اگر پای شما به کابل USB-C گیر کند، لپتاپ نیز ممکن است همراه با سیم به پایین کشیده شود، اما در MagSafe این اتفاق هرگز نمی افتد و کابل به راحتی از دستگاه کنده می شود.

حال شرکت Griffin، که یکی از معتبرترین کمپانی های تولید لوازم جانبی به شمار می رود، راه حلی را برای این موضوع ارائه کرده است. Griffin تبدیل جدیدی را معرفی کرده که به واسطه آن USB-C ساختاری مانند MagSafe پیدا می کند و همان راحتی سابق را برای کاربر به ارمغان می آورد.

این کابل که BreakSafe نام دارد قرار است با قیمت ۴۰ دلار به بازار عرضه شود.

کابل BreakSafe در حالت متصل
کابل BreakSafe در حالت متصل

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato