گلکسی اس 7 سامسونگ احتمالا ضد آب و مجهز به درگاه حافظه میکرو اس دی خواهد بود

گلکسی اس 7 سامسونگ احتمالا ضد آب و مجهز به درگاه حافظه میکرو اس دی خواهد بود

بنابر گزارش VentureBeat، پرچمداران آینده سامسونگ یعنی دو مدل صفحه خمیده و معمولی گلکسی اس ۷، احتمالا از از استاندارد IP67 برای مقاومت به آب پشتیبانی کرده و مجهز به درگاه حافظه میکرو اس دی خواهند بود. در این گزارش می خوانیم که هر دو مدل S7 دارای باتری های بزرگتری نسبت به پرچمداران قبلی سامسونگ هستند و ضمنا از صفحات نمایش حساس به فشار بهره خواهند برد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

افزودن حافظه جداشدنی، بدنه ضد آب و باتری های بزرگ می توانند نشانه ای باشند از بازگشت سامسونگ به سنت های قدیمی. گلکسی اس ۶، پرچمدار پیشین این کمپانی کره ای، بابت طراحی منحصر به فردش به شدت مورد تحسین عامه مردم قرار گرفت، اما کاربران حرفه ای اصلا از عمر باتری و گزینه های ذخیره سازی در آن راضی نبودند.

منصفانه نیست اگر بگوئیم که سامسونگ در پرچمدار امسالش از تمرکز بر طراحی می کاهد، اما اگر قابلیت هایی که در گزارش آمده حقیقت داشته باشند، باید آنها را نمادی از توجه کمپانی به خواسته های کاربران حرفه ای بدانیم. VentureBeat همچنین در ادامه این گزارش آورده که سامسونگ دوربین را در گلکسی اس ۷ دچار تغییر کرده و مگاپیکسل ها را به عدد ۱۲ کاهش داده؛ هر چند که با وجود این کاهش، به تقویت عملکرد دوربین در نورهای ضعیف اقدام نموده است.

گفتنی است که وال استریت ژورنال مدتی پیش بخشی از این اطلاعات به همراه خبر عرضه گلکسی اس ۷ در دو نسخه را طی گزارشی منتشر کرده بود. طبق این گزارش، گلکسی اس ۷ قرار است که در دو نسخه منتشر شود: یکی مدل معمولی و دیگری دارای صفحه ای خمیده که بسیار به گلکسی اس ۶ اج شباهت خواهد داشت.

شایعات حاکی از آنند که مدل صفحه خمیده در سایز ۵.۱ اینچی عرضه نمی شود و تنها با صفحه نمایش بزرگ ۵.۵ اینچی به دست مشتریان خواهد رسید. هر دو مدل هم از درگاه USB نوع C در ساختارشان بهره می برند.

گفتنی است که سامسونگ قصد دارد تا این دو مدل را در پاییز ۲۰۱۶ و طی کنگره جهانی موبایل در ماه فوریه منتشر کند. هر چند بعید نیست که برای جلب توجه بیشتر، شاهد معرفی رودتر از موعد آن در یکی از کنفرانس های خبری این کمپانی باشیم.

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato