اپل از یک موبایل 4 اینچی به نام iPhone 5e در بهار سال آینده رونمائی خواهد کرد [شایعه]

اپل از یک موبایل 4 اینچی به نام iPhone 5e در بهار سال آینده رونمائی خواهد کرد [شایعه]

در ماه های اخیر شایعات زیادی در مورد اینکه اپل به فکر ساخت آیفون ۴ اینچی است منتشر گشته اند اما هر کدام از این خبرها نامی متفاوت از دیگری برای این دستگاه اعلام می کنند و معلوم نیست این موبایلِ احتمالی سرانجام با چه اسمی تولید خواهد گشت.

تاکنون گفته می شد اسمارت فون ۴ اینچی شرکت ساکن کوپرتینو با نام ۶c در آینده ای نزدیک رونمائی خواهد گشت اما امروز خبری در وب سایت چینی MyDrivers منتشر شده که ادعا می نماید محصول مورد بحث iPhone 5e نام دارد.

به ادعای این وب سایت، حرف e نماینده واژه ی enhanced به معنی «بهبود یافته» است و درست برخلاف شایعاتی که تاکنون وجود داشته از وجود چیپست A8 و یک گیگابایت رم در این دستگاه خبر می دهد. البته گویا این دیوایس سرویس پرداخت Apple Pay، NFC و VoLTE نیز خواهد داشت.

با این مشخصات این طور به نظر می رسد که آیفون ۵e یک آیپاد تاچ نونوار شده و بهبود یافته ایست که قرار است در بهار سال آینده با قیمت پائین روانه بازار گردد.

با اینکه اپل اخیرا همکاری های گسترده تری با شرکت های چینی و هندی داشته اما بعید است که با این اسم و رسم بخواهد به منظور رقابت با موبایل های اندرویدی، اسمارت فون های رده پائین تولید کند زیرا این کار بدون شک لطمه بزرگی به برند آنها وارد خواهد نمود.

نظر شما در این باره چیست و آیا تصور می کنید کمپانی ساکن کوپرتینو برای افزایش تعداد کاربران خود به تولید موبایل های کوچک تر و ضعیف تر روی خواهد آورد؟

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato