گلکسی اس 7 قابلیتی مشابه به لایو فوتوز با نام Vivid Photo خواهد داشت [شایعه]

گلکسی اس 7 قابلیتی مشابه به لایو فوتوز با نام Vivid Photo خواهد داشت [شایعه]

آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس اپل هر دو قابلیتی به نام Live Photos دارند که در جدیدترین تلاش این شرکت مستقر در کوپرتینو برای بهبود قابلیت های تصویربرداری تلفن های هوشمندش طراحی شده است.

به لطف این قابلیت، یک و نیم ثانیه قبل و یک و نیم ثانیه بعد از فشردن دکمه شاتر، دوربین از صفحه مورد نظر شما فیلم گرفته و آن را در بخش ویدئوها ذخیره می کند. نتیجه کار این می شود که اگر با استفاده از این قابلیت روی یک عکس اشاره اندک محکم تری نمایید، عکس شما گویی جان می گیرد.

حالا گزارشی منتشر شده که نشان می دهد، سامسونگ نیز قصد افزودن امکانی مشابه را به تلفن های همراه پرچمدار خود دارد. البته این قابلیت هم اکنون برای گلکسی اس ۷ در دست توسعه است اما احتمالا در زمان عرضه این دستگاه آماده نخواهد بود و در نهایت از طریق یک آپدیت نرم افزاری در اختیار آن قرار می گیرد.

پیش بینی شده که گلکسی اس ۷ در تاریخ دوم اسفند ماه و در جریان مراسمی اختصاصی رونمایی گردد که دقیقا یک روز قبل از آغاز به کار رسمی کنگره جهانی موبایل در بارسلون است.

براساس این گزارش سامسونگ در نظر دارد که از نام Timeless Photo یا Vivid Photo برای قابلیت مذکور استفاده نماید. برخلاف امکان Live Photos اپل اما، ویژگی در دست توسعه توسط سامسونگ فاقد صدا خواهد بود. به این ترتیب کاربران گلکسی اس ۷ قادر خواهند بود که تصاویر متحرک خود را به عنوان گیف روی فیسبوک به اشتراک بگذارند. البته فیسبوک در تلاش است تا پشتیبانی از لایو فوتوز را به نسخه iOS اپلیکیشن خود اضافه نماید.

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato