جستجوی اینستاگرام به قابلیت های جدیدی مشابه فیس بوک مجهز می شود

جستجوی اینستاگرام به قابلیت های جدیدی مشابه فیس بوک مجهز می شود

شبکه اجتماعی اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت های جدیدی برای سیستم جستجوی خود است که به شما امکان می دهد اطلاعات بیشتری را در خصوص افرادی که در حال جستجوی نام آنها هستید، به دست بیاورید.

بر طبق اخبار جدید، جستجوی افراد در اپلیکیشن رسمی اینستاگرام اطلاعاتی را مشابه نتایج جستجوی اپلیکیشن فیس بوک در اختیار شما قرار خواهد داشت.

اگر نام کسی را که می شناسید جستجو نمایید، اینستاگرام به شما می گوید که فرد مذکور متقابلاً شما را دنبال می کند یا نه. و اگر شما این فرد را دنبال نمی کنید، به شما خواهد گفت که چه کسانی در لیست نتایج، جزو دنبال کننده های شما هستند.

همچنین از این پس در نتایج جستجو افرادی که دنبال کننده های زیادی دارند متمایز خواهند شد. به علاوه رسمی بودن یا نبودن حساب های کاربری افراد جستجو شده نیز در نتایج مشخص می شود. به این صورت یافتن حساب کاربری مشهور و محبوب بسیار ساده تر خواهد شد.

نتایج جستجوی اینستاگرام

این آپدیت کوچک، اما بسیار موثر و کاربردی محسوب می شود، به خصوص که تا پیش از این سیستم جستجوی اینستاگرام بی نهایت ساده و بی روح بوده است.

این تغییر در ظاهر نتایج جستجو فعلاً فقط برای عده ای خاص از کاربران اینستاگرام در دسترس قرار گرفته است، بنابراین باید منتظر بود تا مراحل آزمایشی آن به پایان رسیده و در اختیار عموم کاربران این شبکه اجتماعی محبوب قرار بگیرد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato