کوانتوم بریک برای پی سی رده بندی شد

کوانتوم بریک برای پی سی رده بندی شد

کوانتوم بریک به جرات یکی از مهم ترین عناوین سال آینده اکس باکس وان است که در صورت برآورده کردن انتظارات می تواند به راحتی در رده برترین های سال نیز قرار گیرد. در دیجیاتو بارها در مورد جزئیات نشر این بازی برای تان سخن گفته ایم و حالا خبری جدید، به عرضه بازی روی پلتفرم پی سی اشاره دارد.

این عنوان انحصاری که توسط استودیو Remedy، سازندگان مکس پین و آلن ویک ساخته شده، قرار است تا چند ماه دیگر به صورت انحصاری برای پلتفرم اکس باکس وان عرضه شود اما هیچ گاه صحبتی در مورد نسخه پی سی مطرح نشده بود.

اما اخیرا، وزارت دادگستری برزیل، این بازی را برای دو پلتفرم پی سی و اکس باکس وان رده بندی کرده. هر دو ورژن در یک روز رده بندی شده اند و در صفحه آن به استفاده از صحنه های خشونت آمیز و جملات نامناسب اشاره شده است.

آلن ویک، حاصل همکاری مشترک Remedy و مایکروسافت نیز یک سال پس از عرضه روی اکس باکس ۳۶۰، روی پی سی منتشر شد و همین مسئله سبب شده تا بسیاری گمان برند که کوانتوم بریک هم سرنوشت مشابهی خواهد داشت.

با توجه به تعهد بالای تیم اکس باکس و ویندوز به عرضه بازی های ویدیویی بیشتر روی ویندوز ۱۰، هیچ بعید نیست که شاهد انتشار کوانتوم بریک به صورت انحصاری روی ویندوز ۱۰ باشیم. پیش از این نیز Gears of War: Ultimate Edition و Killer Instinct هم برای ویندوز ۱۰ تایید شدند.

ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato