آیفون 5se به جای طلایی، با رنگ صورتی عرضه می شود [شایعه]

آیفون 5se به جای طلایی، با رنگ صورتی عرضه می شود [شایعه]

شایعه اینکه اپل در رویداد آتی خود از یک آیفون ۴ اینچی جدید رونمائی خواهد نمود هر روز پررنگ تر می شود و همه منابع خبری نیز متفق القول نام این محصول را ۵se اعلام می کنند.

از چیپست A8 گرفته تا دوربین اصلی ۸ مگاپیکلسی و قابلیت «Live Photos» ویژگی هایی است که به محصول مورد بحث نسبت داده می شوند. همچنین گفته می شود این تلفن هوشمند در دو نسخه ۱۶ و ۶۴ گیگابایتی و با زبان طراحی مشابه مدل های ۶s و ۶s Plus رونمائی خواهد گشت.

اما فارغ از تمامی حرف و حدیث های یاد شده، امروز شایعه ی جدیدی در وب منتشر گشته که می گوید این موبایل نسخه ای به رنگ صورتی پررنگ نیز خواهد داشت. البته این نخستین باری نیست که چنین گمانه زنی های در مورد آیفون جدید صورت می پذیرد، پیش از عرضه ی ۶s نیز چنین فرضیه هایی وجود داشت اما این بار خبرها دقیقا روی صورتی متمایل به سرخابی تاکید دارند نه رز گلد یا صورتی کمرنگ.

در این شایعه هیچ صحبتی از نسخه طلایی به میان نیامده و از این رو می توان گمانه زنی نمود که صورتی جدید جایگزین نسخه طلایی خواهد بود و با این حساب، آیفون در سه رنگ صورتی، نقره ای و طوسی عرضه خواهد گشت.

به گزارش وب سایت ۹to5Mac مراسم اپل در ۱۵ مارس (۲۵ اسفند ماه) برگزار می شود و گفته می شود اهالی کوپرتینو در این نشست خبری از آیپد ایر سه نیز رونمائی خواهند نمود و آپدیت های جدیدی هم برای اپل واچ ارائه خواهند کرد.

اگر این خبر صحت داشته باشد و واقعا آیفون با چنین رنگی عرضه گردد آیا شما حاضر هستید برای خرید آن هزینه نمائید؟

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato