بازی Dead By Daylight توسط Starbreeze معرفی شد

بازی Dead By Daylight توسط Starbreeze معرفی شد

توسعه دهنده بازی تحسین شده Borthers: A Tale of Two Sons و ناشر عنوان پرطرفدار Payday 2 این روزها بسیار فعال شده و علاوه بر توسعه عناوینی، قصد حمایت از دیگر تولیدکنندگان را هم دارد. طی همکاری جدید Starbreeze با استودیو Behaviour Interactive، حالا بازی جدیدی با نام Dead By Daylight در حال ساخته شدن است.

استودیو سازنده این عنوان، پیش از ساخت Dead By Daylight، تجربه توسعه ناتی بیر و Wet را نیز داشته. اما این بازی قرار است تفاوتی اساسی با ساخته های پیشین شان داشته باشد. در این بازی، ۴ بازمانده در ناحیه ای قرار می گیرند و یک قاتل به دنبال آن ها می افتد تا نابودشان سازد. بازمانده ها دوربین سوم شخص و قاتل، دوربین اول شخص دارد که کار را برای وی سخت تر می سازد.

با این حال، قاتل در بازی قدرت های بیشتری دارد و به همین سبب است که می تواند بر بازمانده ها غلبه کند. در سوی دیگر، سلاح اصلی بازمانده های جوان، فرار کردن است. باقی ماندن در یک نقطه هیچ فایده ای ندارد، بلکه باید در محیط به دنبال لوازم بگردید و برای قاتل، تله درست کنید تا از پای در آید.

تعاریف نشان می دهد که Dead By Daylight جذابیت بالایی دارد اما باید منتظر ماند. در همین حین می توانید با مراجعه به صفحه استیم این بازی، اطلاعات بیشتری به دست آورید. هنوز تاریخ انتشار بازی مشخص نشده و در صفحه استیم هم عبارت «به زودی» مشاهده می شود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato