تصاویری از رابط کاربری سونی در اندروید نسخه مارشملو فاش شد

تصاویری از رابط کاربری سونی در اندروید نسخه مارشملو فاش شد

پس از تاخیرها و سردرگمی های مختلف، به نظر می رسد که سونی سرانجام قصد دارد بروزرسانی اندروید مارشملو را به کاربران محصولات خود عرضه نماید. مبنای این گزارش وبسایت اپراتور مخابراتی NTT DoCoMo در ژاپن است که محتوای بخش پشتیبانی خود را بروزرسانی کرده و در آن قابلیت های اضافه شده در نسخه مارشملو را به کاربران توضیح می دهد.

بر اساس توضیحات ارائه شده مشخص است که ویژگی های عمده اضافه شده به اندروید جدید از جمله Google Now on Tap، Doze، App Permissions و App Standby در بروزرسانی سونی وجود دارند، اما با این حال شرکت ژاپنی خصوصیات ظاهری نسخه آب نبات چوبی را حفظ کرده تا به زمان کمتری برای آماده سازی بروزرسانی ها نیاز داشته باشد.

هرچند چنین تصمیمی بدون تردید نارضایتی برخی کاربران را در پیش خواهد داشت، اما امکان دارد شرکت ژاپنی در آینده با ارائه بروزرسانی های بعدی، تغییراتی را در ظاهر رابط کاربری ایجاد نموده یا پوسته های جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهد.

از دیگر توضیحات موجود در این وبسایت می توان به نحوه فعال سازی Google Now on Tap اشاره کرد که به سادگی و با نگه داشتن دکمه home انجام می گیرد. اپراتور ژاپنی همچنین ضمن توصیه به گرفتن بک آپ، توضیح می دهد که پس از بروزرسانی، کاربران امکان بازگشت به نسخه پیشین را نخواهند داشت.

هرچند در وبسایت اپراتور ژاپنی به تاریخ عرضه این بروزرسانی اشاره نشده، اما با توجه به تغییر محتوای بخش پشتیبانی این شرکت، به نظر نمی رسد تا ارائه اندروید مارشملو (خصوصاً به کاربران محصولات پرچمدار) زمان چندانی باقی مانده باشد.

در پایان می توانید تصاویر رابط کاربری تلفن هوشمند Xperia Z5 در نسخه مارشملو را مشاهده نمایید.

Japanes-Xperia-Marshmallow_1-640x377 (1)

Japanes-Xperia-Marshmallow_2-640x378

نظرات ۲۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato