نگاهی به ماژول های ال جی جی ۵

نگاهی به ماژول های ال جی جی ۵

نگاهی به ماژول های ال جی جی ۵

امروز بالاخره کمپانی کره ای ال جی از G5، پرچمدار جدید خود رونمایی کرد و در حالی که عمده اطلاعات مرتبط با آن پیش از این لو رفته بود، اما یک بخش آن برای مان نسبتا تازگی داشت.

ال جی جی ۵ یک تلفن نیمه ماژولار است؛ یعنی می توان بخش هایی از آن را جدا کرده و جایگزین کرد. البته اشتباه نکنید، ال جی همانند گذشته، بخش پشتی دستگاه را قابل جدا کردن نساخته، بلکه می توانید تلفن را از قسمت پایینی جدا کرده و نمایشگر را از حاشیه فلزی پایین آن کاملا جدا نمود.

در حال حاضر، فقط دو ماژول برای جی ۵ معرفی شده که تصاویر آن را مشاهده می کنید:

CAM Plus
CAM Plus
Hi-Fi Plus
Hi-Fi Plus

 

اولین ماژول با نام CAM Plus، قطعه ای درشت است که تصویربرداری را برای مخاطب ساده تر می سازد و همچنین یک باتری ۱۲۰۰ میلی آمپری اضافه هم روی خود دارد. در کناره های آن، دکمه های کنترل آنالوگ دوربین را نیز داریم. دکمه ای دایره ای برای زوم و یک کلید شاتر دو مرحله. البته ال جی یک دکمه هم برای فیلم برداری روی آن قرار داده است.

دومین ماژول نیز Hi-Fi Plus نام دارد و با همکاری Bang & Olufsen توسعه داده شده که برای خوره های موسیقی بسیار دلچسب خواهد بود و کیفیت صدا را افزایش داده و از کیفیت صدای اچ دی ۳۲ بیت ۳۸۴ کیلوهرتز پشتیبانی به عمل می آورد.

شیوه کارکرد این ماژول ها بسیار ساده است. اول باید بخش انتهایی تلفن همراه خودتان را خارج کرده و سپس این ابزارها را در جایگاه خالی قرار دهید. این فرآیند را زمانی که تلفن همراه خاموش است باید انجام دهید.

قطعا در آینده ماژول های بیشتری نیز برای G5 آماده خواهند شد و این اول راه است.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل