آیفون ۷ اس با صفحه نمایش OLED به تولید خواهد رسید [شایعه]

آیفون ۷ اس با صفحه نمایش OLED به تولید خواهد رسید [شایعه]

در حالیکه هنوز آیفون ۷ به بازار نیامده شاید قدری عجیب باشد که از شایعه ای در مورد آیفون ۷ اس بنویسیم که قرار است در ۲۰۱۷ به بازار عرضه گردد. اما به هر حال مدت زیادیست که اخباری راجع به جایگزینی نمایشگرهای LCD با OLED در اسمارت فون های تولیدی اپل می شنویم و امروز نیز در همین راستا اطلاعاتی تازه در اینترنت انتشار یافته است.

بر طبق آنچه روزنامه ژاپنی «Nikkei» منتشر کرده، برند ساکن کوپرتینو بنا دارد تا در موبایل های ۲۰۱۷ خود یا همان آیفون های ۷ اس صفحه نمایش هایی از نوع OLED را به کار بندد و این در حالیست که شنیده های پیشین می گفتند چنین اتفاقی یک یا دو سال دیرتر رخ خواهد داد.

همانطور که اشاره شد قبلاً در میان خبرها آمده بود اپل احتمالاً‌ در آیفون ۸ و در ۲۰۱۸ به سراغ بهره گیری از نمایشگرهای مورد بحث خواهد رفت و ضمناً تحلیل گر برجسته ی شرکت «KGI Securities»، یعنی آقای «مینگ چی کو» نیز، در اظهار نظری گفته بود اهالی کوپرتینو برای این موضوع و اجرایی ساختن اش برنامه ای بلند مدت دارند که در ۲۰۱۹ شاهد به ثمر نشستنش خواهیم بود.

ناگفته نماند اپل با بهره گیری از پنل های OLED می تواند مصرف باتری را در تلفن های هوشمندش کاهش داده و همچنین به این طریق بازهم اسمارت فون هایی باریک تر را بسازد.

گزارش مرتبط و تازه دیگری نیز وجود دارد که می گوید برند اول جهان در آستانه انعقاد قرار دادی به ارزش ۱۲ میلیارد دلار با ال جی و سامسونگ قرار گرفته تا مسئولیت ساخت پنل های OLED مورد نیازش را به آنها واگذار نماید و به این ترتیب زمینه را برای ساخت محصولی متکی به این پنل ها آماده سازد.

حال می بایست منتظر ماند و دید با گذر زمان کدامیک از این شایعات جامه ی واقعیت به تن خواهند کرد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato