سرورهای The Division در نخستین روز عرضه بازی از کار افتادند

سرورهای The Division در نخستین روز عرضه بازی از کار افتادند

از روزی که یوبی سافت Tom Clancy's The Division را در طی همایش E3 2013 معرفی کرد، بسیاری از گیمرها بی صبرانه منتظر بوده اند تا جدیدترین بازی شوتر جهان باز ناشر فرانسوی را تجربه کنند. بعد از سال ها تاخیر، روز گذشته بالاخره The Division عرضه شد اما به نظر می رسد که طبق معمول عناوین اخیر یوبی سافت، سرورها از کار افتاده اند و گیمرها قادر به تجربه بازی نیستند.

اگرچه در چند ساعت نخست، سرورها به خوبی کار می کردند اما با فعال شدن سرورهای منطقه آمریکای شمالی و ورود کاربران آمریکایی به بازی، وقوع مشکلات مختلف و شلوغی بیش از حد سرورها سبب شد تا The Division از دسترس خارج شود. کاربران گزارش کرده اند که در صورت تلاش برای اتصال به سرورها، اروری به نام Sierra با اعداد مختلف دریافت می کنند.

مشکلات سرورهای The Division در حالی به وقوع پیوسته اند که پیش از این، بازی دو فاز بتای عظیم را پشت سر گذاشته بود و تصور می شد که یوبی سافت تدابیر لازم برای جلوگیری از شلوغی سرورها را در نظر گرفته باشد. اما حقیقت امر این است که به توجه به پیشینه نه چندان درخشان ناشر فرانسوی، انتظار چنین اتفاقی می رفت و جای تعجب زیادی ندارد.

کمپانی یوبی سافت اعلام کرده که با همکاری سونی و مایکروسافت، در تلاش است تا مشکلات بازی روی سه پلتفرم پی سی، اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ را برطرف نماید. در حال حاضر تنها تعداد بسیار کمی از کاربران به سرورها متصل شده اند و ممکن است تا زمانی که شما این خبر را مطالعه می کنید، تمام مشکلات برطرف شده باشد.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato