کالبدشکافی گلکسی S7 و S7 اج این بار به دست خود سامسونگ

به طور معمول با رونمایی از هر گجت جدیدی گروه iFixit بلافاصله اقدام به کالبدشکافی آن می کند تا هم از قطعات به کار رفته در آن باخبر شویم و هم میزان تعمیرپذیری آن محصول مورد بررسی قرار بگیرد.

اما این بار خود کمپانی سازنده دست به کالبدشکافی دو پرچمدار جدیدش یعنی گلکسی S7 و گلکسی S7 اج زده است. البته اینجا ما با جداسازی قدم به قدم قطعات مواجه نیستیم، بلکه تنها می توانیم تک تک بخش ها را در عکس هایی مجزا مشاهده کنیم. در این شرایط بیشتر از همه چیز لوله های خنک کننده جدید اسمارت فون های سامسونگ  جلب توجه می کنند.

iFixit در بررسی خود از این لوله ها با عنوان «نوارهای باریک مسی» یاد کرده بود و سامسونگ می گوید که این لوله ها برای خنک سازی بخارها را به مایع تبدیل می کنند. این عمل کمک می کند که پردازنده در زیر فشار کاری بالا بیش از حد گرم نشود. ساختار دولایه این لوله می تواند همزمان بخار و مایع را در دو جهت مخالف به جریان دربیاورد.

در ادامه می توانید تصاویر مربوط به سایر قطعات به کار رفته در این دو اسمارت فون جدید را مشاهده کنید.

GalaxyS7_Teardown_Main_8 GalaxyS7_Teardown_Main_6 GalaxyS7_Teardown_Main_5 GalaxyS7_Teardown_Main_4 GalaxyS7_Teardown_Main_3_1 GalaxyS7_Teardown_Main_2_3 GalaxyS7_Teardown_Main_1 S7cooling_0310

Mobit

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟