سونی و اپیک گیمز خواهان به استخدام در آوردن کارکنان سابق Lionhead Studios هستند

سونی و اپیک گیمز خواهان به استخدام در آوردن کارکنان سابق Lionhead Studios هستند

هفته گذشته در اقدامی ناگهانی، مایکروسافت بازی Fable Legends که قرار بود امسال به صورت رایگان برای ویندوز ۱۰ و اکس باکس وان عرضه شود را کنسل کرد و سازنده اش، Lionhead Studios را بست.

Lionhead Studios را می توان یکی از با سابقه ترین و خلاقانه ترین زیر مجموعه های مایکروسافت نامید که البته پس از جدایی پیتر مولینیو از آن، دچار افت شدیدی در کیفیت محصولات اش شد. همین عامل سبب شد تا Fable Legends نیز به مرحله نهایی نرسیده و پیش از عرضه به بازار کنسل شود.

با این حال، افراد قدرتمندی در این استودیوها مشغول به کار بودند که حالا سونی و اپیک گیمز به شدت در پی آن ها هستند. حساب های توییتر دو شرکت نام برده، علاقه مندی خود برای به استخدام درآوردن کارکنان بریتانیایی این شرکت را اعلام کرده اند.

حقوق ساخت بازی بر اساس سری Fable همچنان نزد مایکروسافت باقی می ماند و شاید پس از استراحتی کوتاه مدت، دوباره شاهد بازگشت این سری باشیم. Fable III (انتشار در سال ۲۰۱۰) آخرین عنوان شماره دار در این سری بود که علی رغم ضعف هایش نسبت به نسخه دوم (انتشار در سال ۲۰۰۸) توانست موفقیت قابل قبولی کسب کند. پس از آن در سال ۲۰۱۲، Fable: The Journey برای کینکت اکس باکس ۳۶۰ ساخته شد اما آنطور که انتظار می رفت عنوان قدرتمندی نبود.

این استودیو سال ۲۰۰۶ توسط مایکروسافت خریداری شد تا با ساخت عناوین خلاقانه، به موفقیت اکس باکس وان کمک کند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato