فیل اسپنسر اعتراف می کند: اکس باکس وان گزینه مناسبی برای پی سی گیمرها نیست

فیل اسپنسر اعتراف می کند: اکس باکس وان گزینه مناسبی برای پی سی گیمرها نیست

تقریبا غیرممکن است که یک پی سی گیمر را به ترک میز کامپیوتر کنید و یک کنترلر بازی به دست او بدهید و بگویید حالا با کنسول سرگرم شو. مقرون به صرفه بودن و تجربه های جذاب دنیای کنسول ها در برابر آزادی عملی که پی سی گیمرها تجربه می کنند قابل مقایسه نیست و این مسئله بر هیچکس پوشیده نیست، حتی فیل اسپنسر.

اخیرا، تیم اکس باکس اعلام کرده که قصد دارد عناوین انحصاری بیشتری از اکس باکس وان را برای ویندوز ۱۰ نیز عرضه کند. تصمیمی که سبب دلخوری کنسول بازها شده، دنیای پی سی گیمرها را روشن تر و جذاب تر کرده است.

اسپنسر اخیرا در مصاحبه خود به این مسئله اعتراف کرد که شاید پی سی گیمرها دیگر دلیلی برای خرید اکس باکس وان نداشته باشند:

شاید نخواهید [اکس باکس وان] بخرید. و من هم قصد ندارم شما را به خاطر شغل ام، فریب دهم که اکس باکس وان بخرید. حقیقت این است که شخصی از من پرسید 'Forza 6: Apex را برای این می سازید که پی سی گیمرها را مجاب کنید برای تجربه کلی سری فورتزا کنسول بخرند؟' نه، اینطور نیست. بنابراین، آن ها شاید نخواهند کنسول بخرند و من می خواهم این مسئله مشخص باشد.

به هر حال، قیاس میان یک کامپیوتر قدرتمند ۱۰۰۰ دلاری و کنسول ۳۵۰ دلاری شاید چندان عاقلانه نباشد، اما پی سی گیمرهایی که پیش از این، بهای گزافی برای سیستم های خود پرداخت کرده اند، چرا باید ۳۵۰ دلار اضافه برای یک اکوسیستم مشابه عزینه کنند؟

شما کدام را ترجیح می دهید؟ یک پی سی قدرتمند با پلی استیشن ۴ یا اکس باکس وان؟

ویجیاتو

نظرات ۲۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato