سونی در حال ساخت پلی استیشن 4 با قابلیت اجرای بازی های 4K است [شایعه]

سونی در حال ساخت پلی استیشن 4 با قابلیت اجرای بازی های 4K است [شایعه]

بنا به اخباری که به دست وبسایت کوتاکو رسیده است، سونی در حال ساخت یک پلی استیشن ۴ با قابلیت اجرای بازی ها به صورت ۴K است. گویا یک توسعه دهنده بازی که نام وی برده نشده، در گفتگو با کوتاکو طی کنفرانس بازی سازان، این مسئله را مطرح کرده است.

کنسولی که پلی استیشن ۴.۵ لقب گرفته، قدرت گرافیکی بالاتری نسبت به کنسول های فعلی دارد و هنوز در دست تولید است. انتظار می رود که قدرت پردازشی این کنسول به قدری بالا باشد که علاوه بر نمایش تصاویر ۴K، امکان افزایش کیفیت بازی های پلی استیشن وی آر را هم ممکن شود.

دیگر خبرنگاران و نویسندگان وبسایت کوتاکو هم این خبر را از منابع دیگر شنیده اند و برخی از واژه «مبهم» برای تفسیر اطلاعات استفاده کرده اند، در حالی که دیگران می گویند گویا سونی فقط قصد آزمون و خطا دارد و قرار نیست لزوما امسال کنسول جدیدی با نام پلی استیشن ۴.۵ عرضه کند.

در حال حاضر، پلی استیشن ۴ حداکثر توانایی اجرای بازی ها در حالت ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ را دارد در حالی که ۴K به معنی ۴۰۹۶ در ۲۱۶۰ است. رسیدن به این رزولوشن برای بازی های ویدیویی قطعا نیازمند سخت افزاری قدرتمند است. با این حال، همین کنسول قابلیت نمایش ویدیوهای ۴K را دارد.

کوتاکو پیگیر خبر شد و از سخنگوی سونی در این ارتباط سوالی پرسید اما آن ها گفتند که به شایعات و حدسیات پاسخی نمی دهند.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato