کمپانی اپل سه والپیپر اختصاصی جدید با هدف حمایت از محیط زیست منتشر کرد

کمپانی اپل سه والپیپر اختصاصی جدید با هدف حمایت از محیط زیست منتشر کرد

به عنوان بخشی از برنامه Apple Renew که کمپانی اپل در آن فرصتی برای بازیافت دستگاه های قدیمی مشتریان و حفاظت از محیط زیست فراهم می کند، اهالی کوپرتینو به تازگی چند والپیپر اختصاصی با حمایت از محیط زیست در وب سایتشان قرار داده اند که می توان آن ها به رایگان دریافت نمود.

کمپانی اپل صفحه Apple.com/thanks را به عنوان قدرانی از مشتریان حامی محیط زیست ایجاد کرده، اما هرکسی می تواند به این صفحه دسترسی داشته و والپیپرهای زیبا و اختصاصی iOS 9 که در لیست واپیپرهای پیش فرض سیستم عامل مورد اشاره قرار نگرفته اند، را دریافت نماید.

در مجموع، سه والپیپر اختصاصی از iOS 9 در این صفحه از وب سایت اپل قرار گرفته که تمام آن ها، توسط آنتونی بوریل، یکی از طراحان گرافیکی معروف خلق شده اند. تمام این والپیپرها، از طبیعت الهام گرفته اند و مردم را به حافظت از سیاره زمین تشویق می کنند. این سه والپیپر که «طبیعت در تعادل»، «طبیعت در هارمونی» و «طبیعت در ما» نامیده شده اند، ارتباط تنگاتنگ انسان با طبیعت را با بهره گیری از رنگ های روشن سبز و آبی به نمایش می گذارند.

این والپیپرها روی اندازه های مناسب برای آپید مینی، آپید ایر، آیپد پرو، آیفون ۵، آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس در دسترس قرار گرفته اند و البته با موبایل جدید iPhone SE هم سازگاری دارند. اپل پیشنهاد کرده کاربران از طریق موبایل به صفحه Thanks مراجعه کرده و تصاویر را از طریق Share Sheet روی گالری ذخیره کنند.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato