قابلیت جدید Apple Music که فقط برای نسخه اندرویدی منتشر شده و iOS از آن بی نصیب است

اپل با Apple Music خود قصد دارد از سرویس های استریم آنلاین همانند اسپاتیفای پیش گرفته و خود را در جایگاه نخست این حوزه بنشاند. به همین منظور، سرویس اپل موزیک در قالب یک اپلیکیشن برای کاربران اندروید نیز ارائه گشته که این افراد می توانند آن را از پلی استور گوگل دانلود و استفاده نمایند تا این سرویس از محدوده iOS خارج گردد و طیف وسیع تری از کاربران را پوشش دهد.

کمپانی ساکن کوپرتینو، نسخه اندرویدی سرویس موسیقی خود را در روز ۵ شنبه هفته گذشته به روز رسانی نموده و به آن قابلیتی اضافه کرده که در iOS شاهد آن نیستیم. حتما شما نیز همانند ما تعجب کرده اید، اما این مسئله واقعیت دارد و در حال حاضر، کاربران سیستم عامل گوگل به واسطه آپدیت جدید قادر هستند اپل موزیک را با استفاده از یک ویجت در صفحه هوم کنترل نمایند.

کلیدهای این ویجت امکان پخش، توقف و رد کردن قطعات موسیقی را به کاربر می دهد. همچنین یک دکمه قلب هم وجود دارد که به شنونده اجازه می دهد موزیک مورد علاقه خود را ضبط کند.

این قابلیتِ بسیار جالب و کاربردی فعلا فقط برای نسخه اندروید عرضه گشته و کاربران آیفون و آیپد در حال حاضر از آن بی نصیب هستند. جا دارد اشاره نمائیم که به ورژن جدید امکان خرید کارت های هدیه آیتونز نیز اضافه گشته. همچنین افراد قادر خواهند بوده با استفاده از تب رادیو آنچه در Beats 1 استریم می شود را مشاهده نمایند. کاربران این اپلیکیشن همچنین می توانند پر طرفدار ترین قطعات موسیقی آلبوم های موجود در مجموعه خود را مشاهده نمایند و علاوه بر این امکان اضافه کردن قطعات موسیقی به پلی لیست بدون نیاز به اضافه کردن آن به Library دستگاه نیز وجود خواهد داشت.

نسخه اندرویدی اپل موزیک از هم اکنون در پلی استور موجود است و می توانید با اولین دانلود، به مدت سه ماه به صورت رایگان از آن استفاده نمائید. پس از انقضاء تاریخ نیز با پرداخت ۹.۹۹ دلار در هر ماه برای یک کاربر یا پرداخت ۱۴.۹۹ دلار برای ۶ نفر (گروهی) این اپلیکیشن را خریداری کنید.

amusic

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟