عرضه بازی Everybody's Gone to the Rapture روی پلتفرم پی سی تایید شد

عرضه بازی Everybody's Gone to the Rapture روی پلتفرم پی سی تایید شد

بنابر تایید رسمی استودیوی The Chinese Room در شبکه اجتماعی توییتر، بازی Everybody's Gone to the Rapture که پیش از این برای کنسول پلی استیشن ۴ انتشار یافته بود، روی پلتفرم پی سی نیز منتشر خواهد شد.

به گفته دان پینچبِک، مدیر استودیوی مورد بحث، صحبت های نهایی با سونی صورت گرفته اند و روند ساخت نسخه پی سی، از ماه سپتامبر سال گذشته شروع شده است. کمپانی ژاپنی قرار است انتشار بازی روی پلتفرم پی سی را برعهده گیرد و مدیریت صفحه استیم آن را نیز برعهده خواهد داشت. با این همه، کماکان تاریخ مشخصی برای عرضه Everybody's Gone to the Rapture روی پی سی وجود ندارد.

بازی تحسین شده Everybody's Gone to the Rapture در ماه آگوست ۲۰۱۵ برای پلی استیشن ۴ منتشر شد و سازندگان آن از سال ۲۰۱۳ گفته بودند که برنامه ای برای ساخت ورژن پی سی ندارند. برخلاف آن چه انتظار می رفت، عنوان مورد بحث توانست نظر بسیاری از منتقدین را به خود جلب کند و حتی در همایش BAFTA Game Awards به عنوان یکی از نامزدهای اصلی دریافت جایزه «بهترین بازی سال» به شمار می رفت.

استودیوی Chinese Room در حال حاضر روند ساخت پروژه ای جدید به نام Total Dark را نیز آغاز کرده که قرار است تنها روی پی سی منتشر شود. بازی Total Dark در ابتدا قرار بود در قالب نقش آفرینی تخته ای ساخته گردد اما بعد، روند توسعه تغییر کرد و ژانر ماجرایی سیستم محور با زاویه دوربین ایزومتریک برای آن برگزیده شد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato