حرکت موزون پهپادهای شب تاب در آسمان ژاپن [تماشا کنید]

ژاپن از جمله کشورهایی است که قوانین سخت گیرانه ای در مورد پرواز پهپادها دارد و برای نمونه حضور این پرنده های بدون سرنشین در محدوده هوایی پارک های این کشور ممنوع اعلام شده، اما حتی این محدودیت ها هم مانع هنرنمایی عاشقان این گجت در سرزمین آفتاب تابان نمی شود.

تصاویری که در ادامه خواهید دید ناوگانی از درون ها را نشان می دهد که از راه دور کنترل شده و با ریتم موسیقی اصیل ژاپنی مقابل رشته کوه های فوجی به پرواز در می آیند. این نمایش زیبا را شرکتی به نام MicroAd با بیش از 20 درون Sky Magic خود ترتیب داده است که به 16500 لامپ ال ای دی مجهز هستند و نمایی بسیار زیبا را در آسمان ژاپن به وجود آورده اند.

منظره زیبایی که در تصویر می بینید را می توان تلفیقی از سنت و مدرنتیه خواند چراکه با حضور جدیدترین گجت ها و البته هماهنگی موسیقی دلنشینی به راه افتاده که ابزارهای نوازنده آن قرن ها قدمت دارند. لامپ های تعبیه شده روی این درون ها در حالت کم نور گویی بخشی از پس زمینه هستند و بیشتر شبیه به حشره های شب تاب دیده می شوند اما نمایش وقتی شروع می شود که این لامپ ها روشن می شوند. در ادامه توجه شما را به تماشای این ویدئوی جالب جلب می کنیم.

hamrah-mechanic