اپل از این پس سخت افزارهای جانبی را نیز در استور آنلاین خود به فروش می رساند

اپل از این پس سخت افزارهای جانبی را نیز در استور آنلاین خود به فروش می رساند

امروزه اسمارت فون ها به قدرت پردازشی لازم برای برطرف سازی بسیاری از نیازهای اساسی کاربران دست یافته اند، اما در پاره ای از اوقات، نرم افزارها به دستآوردهای بسیار بهتری نسبت به سخت افزارها می رسند و کاربران مجبور می شوند تا از تجهیزاتی جانبی برای فعالیت های مختلف خود استفاده کنند.اپل حالا به عنوان یکی از پیشروان صنعت موبایل و تبلت، قصد دارد روند تهیه سخت افزارهای جانبی را بهبود بخشد و در همین راستا فروش تجهیزات جانبی را در استور آنلاین خود راه اندازی کرده است.

اپل همچنین قصد دارد با فروش این تجهیزات جانبی، دسترسی کاربرانی که با محدودیت های فیزیکی و بینایی یا مشکلاتی از این دست مواجه هستند را به تجهیزات جانبی مورد نیازشان تسهیل بخشد.

بنابراین با مراجعه به استور اپل متوجه خواهید شد که طیف گسترده ای از تجهیزات مختلف مانند نمایشگرهای مخصوص الفبای نابینایان (با بهره گیری از نقاط برجسته)، دکمه هایی که با یک فشار، اعمال خاصی را انجام می دهند و دوربین هایی برای دنبال کردن حرکات سر در آن به چشم می خورند.

دستگاه هایی که از این تجهیزات پشتیبانی می کنند، بسته به نوع تجهیزاتی که درباره آنها صحبت می کنیم می تواند متفاوت باشد. اما تمام این سخت افزارهای جانبی، به گونه ای طراحی شده اند که با آیفون، آپید، کامپیوترهای مک و دستگاه هایی از این دست سازگاری داشته باشند. در نهایت باید گفت جای خوشحالی دارد که اپل از هیچ تلاشی برای رساندن محصولات خود به دست مشتریان و نیز افرادی که از محدودیت های خاص رنج می برند، دریغ نمی کند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato