معرفی بازی Rush Fight؛ صدا، دوربین، اکشن

معرفی بازی Rush Fight؛ صدا، دوربین، اکشن

سرعت در Rush Fight حرف اول را می زند. بازی به قدری سریع است که در کمتر از یک دقیقه می توانید بیش از ده بار آن را تکرار کنید. بدون مقدمه سازی حرف هایمان را شروع کردیم تا بگوییم همین موضوع باعث شده تا بازیکن هنگامی که بازی را انجام می دهد، دل کندن از آن برایش سخت تر از همیشه شود.

باور می کنید؟ عنوانی به این سادگی هم می تواند اعتیادآور باشد. به بیان دقیق تر، استودیو Woof Games توانسته یکی از بهترین مثال ها برای اثبات اصل Keep It Simple, Stupid را خلق نماید. اما این قدر از بازی تعریف می کنیم، اصلا مکانیزم های گیم پلی Rush Fight چگونه است؟

در بازی باید گروهی از دشمنان که از دو جهت مختلف به شما حمله می کنند را از بین ببرید. برای این کار کافیست تنها به دو سمت راست و چپ صفحه اسمارت فون خود ضربه بزنید تا شخصیت اصلی روی بروسلی خود را به بقیه نشان دهد. اما همان طور که گفتیم، Rush Fight بسیار سریع بوده و با پیشروی بیشتر در بازی هم دشمنان با سرعت بیشتری به سمت شما هجوم بیاروند.

با این وضعیت که بازی خیلی سخت می شود و جذابیت اصلی خود را از دست می دهد. استودیو سازنده با حرکتی بسیار هوشمندانه این مشکل را حل کرد. همان طور که در تصویر پایین میبینید، نواری بالای تصویر وجود دارد. قبل از شروع ضربه زدن به حریف می توانید با لمس نکردن به صفحه اسمارت فون، بازی را نگه دارید تا بهتر تصمیم گیری کنید.

Rush-fight-mobile-game

با هر مکث، نوار قرمز بالا کاهش می یابد تا در نهایت کامل خالی شود. اما نکته اینجاست که با هر ضربه به حریف این نوار پر خواهد شد. بنابراین باید با رعایت مساوات بین این دو معقوله، سعی کنید بیشترین رکورد ممکن را زده و امتیاز خود را به رخ دیگر بازیکنان جهان بکشید.

در حال انجام Rush Fight که بودیم، دیگر به این یقین رسیدیم سبک گرافیکی بازی اکنون به یکی از استاندارهای صنعت گیمینگ بدل شده و استودیوهای سازنده زیادی به سمت آن می روند. خوشبختانه گیمرها هم نشان داده اند از این نوع طراحی هم لذت می برند.

علت استفاده از گرافیک پیکسلی و مربعی این است که تولیدکنندگان موبایل سعی می کنند با  سادگی بیشتری را چاشنی آثار خود کنند تا بازیکن لذت بیشتری را اوقات فراغت خود ببرد. همچنین، همانند دیگر بازی های ساده موبایل در این عنوان هم می توانید با جمع آوری سکه های گوناگون شخصیت های دیگر را آزاد کنید.

هر شخصیت هم دارای یک منطقه مختلف است که ارزش تکرار بازی را افزایش می دهد. برای سخن پایانی باید بگوییم، تجربه Rush Fight واقعا لذت بخش است. به قدری لذت بخش که دل کندن از آن می تواند به یکی از سخت ترین کارهای روزتان تبدیل شود. بنابراین توصیه می کنیم بازی را از دست ندهید.

Rush Fight
  • Rush Fight
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Woof Games
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۸۴.۷ / ۴۶ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato