شایعه اضافه شدن قابلیت تماس ویدئویی به واتس اپ یک بار دیگر قوت گرفت

شایعه اضافه شدن قابلیت تماس ویدئویی به واتس اپ یک بار دیگر قوت گرفت

همانطور که به خاطر دارید، هفته گذشته شایعه ای در رسانه های دنیای مجازی منتشر شد که از اضافه شدن قابلیت تماس ویدئویی به پیام رسان واتس اپ خبر می داد. با گزارش جدیدی که امروز منتشر شده، به نظر می رسد که این قابلیت احتمالا در آینده ای بسیار نزدیک در دسترس کاربران این اپلیکیشن پیام رسانی قرار خواهد گرفت.

تعداد بسیار محدودی از کاربران واتس اپ ادعا می کنند که همین حالا و در نسخه بتای اپ، به امکان برقراری تماس های ویدئویی دست یافته اند. اسکرین شات هایی هم از رابط کاربری بخش تماس ویدئویی منتشر شده که صحت این ماجرا را تعیین می کنند.

در بعضی از این اسکرین شات ها هم شاهد این هستیم که تیم واتس اپ از مترجمان خواسته تا واژگان مرتبط با تماس ویدئویی را در اپلیکیشن ترجمه کنند. همچنین طبق منبع شایعه، به نظر می رسد که تیم واتس اپ به دنبال راهی است تا بتوان دعوت نامه های گروه ها را از طریق تگ های NFC و QR Code میان کاربران رد و بدل کرد.

قابلیت های احتمالی دیگر که قبلا در شایعات خوانده بودیم هم امکان ارسال پیام به صندوق صوتی مخاطبین (فقط در iOS)، دکمه Call Back و پشتیبانی از فرمت زیپ هستند. گفتنی است که واتس اپ به خاطر تعلل در ارائه قابلیت تماس ویدئویی، به میزان زیادی از اپ پیام رسان بلک بری موسوم به BBM عقب مانده. تیم BBM به تازگی قابلیت برقراری تماس ویدئویی را در اختیار کلیه کاربران آمریکایی و کانادایی این اپلیکیشن در iOS و اندروید قرار داده است.

Voicemail-is-another-feature-being-prepped.-Image-courtesy-of-Phone-Radar.

WhatsApp-is-asking-translators-to-translate-phrases-related-to-video-calling

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato