معرفی اپ Tictures؛ مجموعه ای جذاب از اموجی های ساخته شده با حروف و عدد

معرفی اپ Tictures؛ مجموعه ای جذاب از اموجی های ساخته شده با حروف و عدد

اگر احساس می کنید که اموجی های پیش فرض اپ های پیام رسان برایتان تکراری شده اند و دوست دارید که متفاوت تر از دیگران احساسات تان را بروز دهید، اپلیکیشن Tictures همان چیزی است که به آن نیاز دارید.

(Tictures (Text+Pictures مجموعه ای جذاب و خلاقانه از اموجی های ساخته شده با متن و عدد را برایتان گردآوری کرده که می توانید از آنها در شبکه های اجتماعی و اپ های پیام رسان استفاده کنید.

اموجی های Tictures در دو دسته طبقه بندی شده اند: یکی Art & Pictures که اموجی های بزرگ با تعداد زیادی کاراکتر هستند و برای اشتراک گذاری در اپ های پیام رسان مناسبند، دسته دیگر هم اموجی های کوچک و چند کاراکتری که موضوعاتی مثل شادی و خشم و ناراحتی و عشق را به تصویر می کشند که به خاطر تعداد کم کاراکتر، برای ارسال به صورت پیامکی مناسب تر هستند.

Tictures 1

هر اموجی را که انتخاب کنید، می توانید آنها را با یک نوشته شخصی سازی کرده و مستقیما از طریق اپ در اپلیکیشن های پیام رسان آنها را به اشتراک بگذارید. متأسفانه تنوع اموجی های Tictures چندان جالب نیست، اما می توانید از همین تعداد محدود برای ساخت نمونه های مشابه ایده بگیرید یا اینکه آنها را در کلیپ بورد کپی کرده و با ویرایش از آنها یک اموجی جدیدتر بسازید.

البته مدت زیادی از عرضه اپلیکیشن Tictures نمی گذرد، به همین خاطرآرشیو اموجی های آن هنوز تکمیل نشده و هر هفته شاهد اضافه شدن چند آیتم جدید به آن هستید. مضاف بر این، به نظر می رسد که تیم توسعه دهنده اپ قصد طراحی یک کیبورد ویژه را هم برای Tictures دارد تا بتوان اموجی ها را سریع تر از روش کپی/پیست در اپ های پیام رسان به کار گرفت.

Tictures فعلا برای سیستم عامل اندروید عرضه شده و طبق وبسایت توسعه دهنده، نسخه iOS آن هم به زودی از راه می رسد. برای دانلود اپ می توانید به گوگل پلی مراجعه کرده و در صورت مواجه شدن با مشکل در این کار، از این لینک کمکی استفاده نمایید.

Tictures
  • Tictures
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Tictures
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۳.۴ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato