مایکروسافت رسماً از Planner پرده برداشت؛ ابزاری برای همکاری بین اعضای تیم های کوچک

مایکروسافت رسماً از Planner پرده برداشت؛ ابزاری برای همکاری بین اعضای تیم های کوچک

مایکروسافت با اپلیکیشنی به نام «Planner» که امروز آن را معرفی کرد، می خواهد به استارتاپ ها و شرکت های کوچک یاری رساندن تا موفق به همکاری با هم به گونه ای بهتر شوند. این اپ به عنوان بخشی رایگان از مجموعه نرم افزای آفیس ۳۶۵ عرضه شده و می توان گفت کارکردی مشابه با محصولات خود مایکروسافت نظیر Asana یا Trello دارد.

شرکت مورد بحث باز هم از مفهوم یک صفحه سفید و کارت هایی که به شکل یادداشت می توان به آن اضافه کرد استفاده کرده. افرادی که در حال همکاری در یک پروژه توسط Planner باشند، همچنین می توانند فایل هایی را ضمیمه کنند. از سوی دیگر Planner با OneNote و Outlook نیز هماهنگی دارد.

planner-general-availability-1

مایکروسافت با ارائه Planner بیشتر تلاش دارد اشخاصی که از آفیس استفاده می کنند را ترغیب به بهره گیری از این اپ نیز بکند؛ افرادی که معمولاً علاقه ای ندارند از اپ های اینچنینی که از سوی استارتاپ های کوچک توسعه یافته اند، استفاده کنند.

planner-general-availability-2

در حال حاضر بیشتر شرکت ها و تمام استارتاپ ها برای همکاری آنلاین خود از چنین ابزارهایی استفاده می کنند تا بتوانند به شکل همزمان در یک پرونده تغییراتی انجام دهند. به کلام ساده تر، مایکروسافت حالا با Planner به تیم ها اجازه می دهد تا به شکل نرم افزاری و همزمان با هم برای سازمان دادن برنامه ها تلاش کرده، وظایف را تعیین و تقسیم بندی کنند، به اشتراک فایل ها بپردازند و یا چت کنند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato