تب ها مجددا به آخرین نسخه مرورگر کروم برای اندروید بازگشته اند

گوگل ساعاتی پیش جدیدترین نسخه مرورگر کروم را برای پلتفرم اندروید منتشر کرده که بعضی تغییرات صورت گرفته از سال 2014 در آن را به حالت قبلی اش باز می گرداند. نسخه 51 مرورگر کروم، مجددا تب ها را به صورت درون برنامه ای باز کرده و دیگر آن ها را به شکل ممزوج شده با اپلیکیشن ها در پنجره مالتی تسکینگ اندروید به نمایش نخواهد گذاشت.

ترکیب تب های کروم با آخرین اپلیکیشن های باز شده از زمان عرضه اندروید لالی پاپ صورت گرفت؛ قابلیتی که از همان ابتدا با اعتراض کاربران مواجه شد و به هیچ وجه مورد استقبال آنان قرار نگرفت، طوری که بسیاری از کاربران با مشاهده این قابلیت به سرعت به غیر فعال کردن آن اقدام می کردند.

حالا با ارائه نسخه 51 کروم، این قابلیت به طور کامل از میان برداشته شده و گزینه انتخاب تب ها مجددا به صورت پیش فرض در این اپلیکیشن مرورگر قرار گرفته است. استفاده از این روش دو مزیت را به همراه دارد. اولا تب های مرورگر را می توان راحت تر دنبال کرد و ثانیا به آخرین اپلیکیشن های باز شده می توان ساده تر از حالت ترکیبی گذشته دسترسی داشت.

Mobit

آخرین نسخه مرورگر کروم برای اندروید امروز در پلی استور منتشر شده، با این حال ممکن است مدتی به طول بینجامد که این بروزرسانی در اختیار کلیه کاربران اندروید از سراسر دنیا قرار بگیرد.

Mobit

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟