سونی گیم پلی جذابی از عنوان Horizon Zero Dawn به نمایش درآورد [تماشا کنید]

سونی گیم پلی جذابی از عنوان Horizon Zero Dawn به نمایش درآورد [تماشا کنید]

یکی از عناوین مورد انتظار نمایشگاه E3 امسال Horizon Zero Dawn بود که نمایش تقریبا کامل و جذابی از آن در طول کنفرانس سونی مشاهده کردیم.

این بازی که توسط شرکت خوش نام Guerilla Games (سازنده مجموعه بازی های کیلزون) در حال ساخت است در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۱۷ (برابر با ۱۰ اسفند) به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. شرکت سازنده مراحل توسعه این بازی را از سال ۲۰۱۱ درست بعد از انتشار آخرین کیلزون آغاز کرده است، به این معنا که این فاصله زمانی طولانی طبیعتا توقعات را از آن بسیار بالا می برد.

هورایزن با پیروی از سبک اکشن، کنترل شخصیتی به نام Aloy را به بازیکن می سپارد. او شکارچی و تیرانداز ماهری است که در دنیای  پساآخرالزمانی گرفتار شده و می بایست با موجودات ربات مانند بزرگی مقابله کند.

این بازی در نمایشگاه E3 سال گذشته رسما رونمایی شد و بازخوردهای مناسبی که از بازیکنان و کارشناسان دریافت نمود، به یکی از عناوین مورد انتظار نمایشگاه امسال تبدیل شد. سال گذشته تاریخ عرضه هورایزن سال ۲۰۱۶ اعلام شد اما بعدا به علت برخی مشکلات به مارس ۲۰۱۷ موکول گشت. در طی کنفرانس سونی در نمایشگاه E3 سال جاری، گیم پلی جذاب و دیدنی به نمایش درآمد:

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato