نسخه جدید رابط کاربری EMUI هوآوی با تغییرات گسترده در پاییز امسال عرضه می شود [شایعه]

نسخه جدید رابط کاربری EMUI هوآوی با تغییرات گسترده در پاییز امسال عرضه می شود [شایعه]

منابع نزدیک به هوآوی یکبار دیگر دست به کار شده و گزارش کرده اند که این کمپانی چینی، خود را برای عرضه رابط کاربری EMUI 5 در پاییز امسال آماده می کند. این رابط کاربری که با نام کامل Emotion UI شناخته می شود، بیشتر شهرتش را مدیون طراحی خاص خود است که منحصراً برای بازار آسیا تدارک دیده شده و از المان ها و راهکارهای نرم افزاری بهره می برد که غربی ها به صورت معمول به استفاده از آنها عادت ندارند.

اما از آنجایی که هوآوی قصد دارد از این پس راه خود را بیش از پیش به بازار ایالات متحده باز کند، باید تغییراتی در رابط کاربری خود پدید آورد تا توجه مشتریان غربی نیز به آن جلب شود. به ادعای این منابع، هوآوی برنامه دارد تا EMUI 5 را بیشتر به اندروید خالص نزدیک کند که حرکتی بزرگ برای این کمپانی تولیدکننده موبایل های هوشمند به شمار خواهد رفت.

اگر تا به امروز کار با EMUI را تجربه کرده باشید، مطمئناً توجه تان به استفاده از رنگ های متنوع در صفحه اصلی و منوهای تغییر یافته جلب شده که هیچ شباهتی به رابط کاربری گوگل ندارند. اما شواهد اینطور نشان می دهند که چینی ها می خواهند به سمت سادگی و مینیمال کردن هرچه بیشتر رابط کاربری شان بروند که مخاطبان آمریکایی علاقه بیشتری به آن نشان می دهند.

لازم به ذکر است در حال حاضر اطلاعات دیگری درباره EMUI 5 در دست نیست و باید در نظر داشت که خبر اعمال تغییرات گسترده در این رابط کاربری صرفاً در حد شایعه بوده و هنوز از سوی هوآوی تایید نشده است.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato