هوآوی و فروش 28.3 میلیون تلفن هوشمند در سه ماه ابتدایی سال 2016

هوآوی و فروش 28.3 میلیون تلفن هوشمند در سه ماه ابتدایی سال 2016

کمپانی چینی هوآوی در سال گذشته ۱۰۰ میلیون تلفن هوشمند به بازار فرستاد که رکوردی فوق العاده برای کمپانی محسوب می شود. این میزان فروش به اندازه ای بود که هوآوی پس از سامسونگ و اپل در جایگاه سوم پرفروش ترین تولیدکننده اسمارت فون و تبلت در جهان قرار بگیرد.

این شرکت ۷.۴ درصد کل اسمارت فون های ارائه شده به بازار در سال ۲۰۱۵ را تولید کرد و حالا به گوش می رسد که آمار سه ماه ابتدایی ۲۰۱۶ این شرکت هم خارق العاده بوده است. آن ها به تازگی خبر دادند که طی سه ماه اول سال ۲۰۱۶، موفق به عرضه ۲۸.۳ میلیون تلفن هوشمند به بازار شده اند.

هدف چینی ها، ارائه ۱۴۰ میلیون تلفن در سال ۲۰۱۶ است که افزایشی ۳۰ درصدی نسبت به رقم ۲۰۱۵ خواهد بود. علاوه بر اینکه عدد اعلام شده رکورد جدیدی برای هوآوی خواهد بود، این میزان خلاف رشد تک رقمی بازار تلفن های هوشمند نیز هست. پیشتر گزارش داده شده بود که آن ها پیش بینی خود را تا ۱۲۰ میلیون کاهش داده اند اما هوآوی این ادعا را رد کرد.

بر اساس گفته های کوین هو، یکی از مدیران هوآوی، این کمپانی تاکنون ۲.۶ میلیون واحد هوآوی P9 و P9 Plus به بازار عرضه کرده که هر دو از دوربین دوگانه ۱۲ مگاپیکسلی بهره می برند.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato