رابط کاربری «Note UX» سامسونگ برای گلکسی نوت ۷ [تماشا کنید]

رابط کاربری «Note UX» سامسونگ برای گلکسی نوت ۷ [تماشا کنید]

رابط کاربری «Note UX» سامسونگ برای گلکسی نوت ۷ [تماشا کنید]

سامسونگ در حال آزمایش نسخه ای بهبود یافته از رابط کاربری TouchWiz است و تصمیم دارد در گلکسی نوت ۷ از آن استفاده کند. احتمالاً این رابط کاربری در گلکسی نوت، «Note UX» نام گیرد.

این در حالیست که سامسونگ در ماه گذشته میلادی، پروژه Grace را آغاز کرد تا بتای این رابط کاربری را در کره جنوبی به دست برخی از کاربران دارنده گلکسی نوت ۵ برساند.

ظاهر جدید آنقدرها هم با نمونه کنونی تاچ‌ویز تفاوت ندارد و بیشتر بهبودها جزیی هستند. البته در این رابط کاربری، سامسونگ گام های صحیحی هم برداشته. برای مثال، اپلیکیشن هایی مانند Action Memo و S Note را با هم ترکیب کرده و حاصل این کار، یک اپ واحد به نام Notes شده است.

لازم به ذکر است که سامسونگ ویژگی «شیفت شب» را هم به گلکسی هایش می آورد. هرچند که این نام از سوی اپل انتخاب شده و سامسونگ آن را خیلی ساده «فیلتر رنگ آبی» می نامد.

سامسونگ طبیعتاً اکنون نسخه نهایی این رابط کاربری را عرضه نخواهد کرد و برای مشاهده نسخه تکمیل شده‌ی آن، باید تا زمان معرفی نوت ۷ منتظر ماند. با این حال، یکی از کاربران گلکسی نوت ۵ در کره جنوبی که این بروز رسانی را دریافت کرده، ویدیویی در یوتوب منتشر نموده و به توضیح در مورد تفاوت های نسخه جدید و قدیمی تاچ‌ویز می پردازد. از شما دعوت می کنیم در ادامه رابط کاربری Note UX سامسونگ را مشاهده کنید.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل