راه اندازی سامانه آنلاین صدور گواهی کد پستی ۱۰ رقمی

کدپستی در کشور ما نیز مثل بسیاری از کشور های دیگر اهمیت زیادی خواهد یافت. در همین راستا سامانه ی آنلاین جدیدی برای صدور گواهی کد پستی با امکان دریافت چهار خدمت پیش بینی شده راه اندازی شده است به گونه ای که نیاز کاربر به مراجعه ی حضوری برای دریافت آن را به حداقل می رساند.

میرزایی، مدیر کل جغرافیایی و کدگذاری شرکت پست، ضمن بیان خبر فوق اعلام کرده است: «با استفاده از این سامانه هموطنان عزیز می توانند بدون نیاز به مراجعه ی حضوری به دفاتر پستی برای دریافت کدپستی محل سکونت یا محل کسب و کار خود، دریافت گواهی کدپستی و یا ثبت درخواست کدپستی جدید به صورت برخط و الکترونیکی اقدام نمایند».

میرزایی به قالب طراحی شده برای این سامانه اشاره کرد و گفت: «نرم افزار فوق الذکر براساس طراحی واکنش گرا (Responsive) بوده به گونه ای که برای نمايش در موبايل، تبلت و رایانه ظاهری متفاوت و مناسب را دارا می باشد».

مدیر کل جغرافیایی و کدگذاری شرکت پست با بیان اینکه در این سامانه امکان ارسال پیامک در زمان ثبت درخواست برای مشتریان فراهم آمده افزوده است: «از ديگر قابلیت های این سامانه، ارائه ی خدمات وب سرويس به ساير سازمان ها و اشخاص حقوقی است که با استفاده از اين خدمت سازمان ها قادر خواهند بود با استفاده از کدپستی و با شماره تلفن ثابت، اطلاعات مکانی متناظر مانند نشانی استاندارد پستی، مختصات جغرافيايی، تلفن ثابت، کد ISIC کسب و کار و ... را به صورت آنلاین دريافت نمايند».

وی در پایان اعلام کرده است سامانه ی فوق از طریق نشانی gavahi.post.ir برای عموم هم میهنان قابل دسترس می باشد.

 

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟