انتخاب همراه اول به عنوان اپراتور برتر در چشم انداز ۱۴۰۴

انتخاب همراه اول به عنوان اپراتور برتر در چشم انداز ۱۴۰۴

روز گذشته در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما همایشی برگزار شده است تحت عنوان «سیاست های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق ۱۴۰۴». طی این گردهمایی، شرکت های برتر در ۹ حوزه ی مختلف انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفته اند. «همراه اول» نیز در بخش اپراتوری تلفن همراه به عنوان اپراتور برتر کشور در افق ۱۴۰۴ انتخاب شده و مورد تقدیر قرار گرفته است. توجه شما را به خبر رسمی اپراتور اول کشورمان در این خصوص جلب می کنیم:

همراه اول در همایش سیاست های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق ۱۴۰۴، جایزه ی اپراتور برتر را دریافت کرد. به گزارش اداره ی کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همایش سیاست های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق ۱۴۰۴، روز شنبه ۲۶ تیر ماه با حضور علی طیب نیا وزیر اقتصاد و دارایی، علی ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، الهام امین‌زاده، دستیار رئیس‌ جمهور در امور شهروندی، محسن جلالی پور، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، رحیم زارع، رئیس فراکسیون ۱۴۰۴ و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

در این همایش، شرکت ها و سازمان ها در ۹ حوزه ی «بانکداری»، «فناوری اطلاعات»، «گردشگری»، «اپراتوری تلفن همراه»، «نفت، گاز و پتروشیمی»، «صنایع غذایی»، «آموزش»، «صنعت دارو» و «شرکت های دانش بنیان و فناوری محور» ارزیابی شده و شرکت های برتر هر حوزه مورد تجلیل قرار گرفتند. بدین ترتیب در بخش اپراتوری تلفن همراه از سوی شورای ارزیابی فراکسیون افق ۱۴۰۴، همراه اول به عنوان اپراتور برتر تلفن همراه معرفی شد و تندیس و لوح تقدیر این همایش را دریافت کرد.

در بخشی از این لوح تقدیر خطاب به مدیرعامل همراه اول آمده است: «این لوح تقدیر به آن شرکت محترم به عنوان یکی از برترین های صنایع و واحد های اثرگذار در تحقق سند چشم انداز افق ۱۴۰۴ اعطا می گردد».

هدف از برگزاری این همایش، تأمین اهداف سند چشم انداز ۲۰ ساله کشور در همه ی ابعاد موضوعی آن و بررسی ساز و کار ها، سیاست ها و راهبرد های صنعتی و تجاری با تأکید بر فعالیت های بخش خصوصی، ترغیب و تشویق این بخش به عنوان موتور محرک اقتصاد کشور و همچنین فرهنگ سازی در این زمینه بود.

در همین راستا علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نیز، با ارسال پیامی به همایش سیاست های صنعتی، تجاری و خدماتی در افق ۱۴۰۴، این سند را راهنمایی برای تمامی بخش ها دانست و عنوان کرد: افق ۱۴۰۴ صرفاً یک مقطع نمادین برای توسعه ی کشور نیست، بلکه این چشم انداز برای همه قوا و بخش های کشور چراغ راهنماست و به عنوان سند بالادستی باید لحاظ  شود».

ویجیاتو

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato