اپل از درگاه ارتباطی Smart Connector در آیفون های امسال استفاده نمی کند

اپل از درگاه ارتباطی Smart Connector در آیفون های امسال استفاده نمی کند

حجم شایعاتی که در خصوص آیفون ۷ و مدل های آن به شکل روزانه منتشر می شود بسیار بالاست و هر کدام هم برای آنچه می گویند، استدلالی می آورند. این بار یکی از صفحات معروف «Weibo» که منبع بسیاری از تصاویر منتشر شده به حساب می آید، خبر می دهد که اپل از قرار دادن «Smart Connector» یا همان «اتصال هوشمند» در موبایل خود منصرف شده است.

اینطور که چینی ها می گویند، اپل به این نتیجه رسیده که قرار دادن Smart Connector در آیفون ۷، تصمیم صحیحی نیست. در ماه های گذشته ابتدا گفته می شد که قرار است این درگاه ارتباطی، به نمونه پلاس از آیفون ۷ راه پیدا کند و سپس حرف یک از نمونه «پرو» به میان آمد و چینی ها گفتند که این درگاه، متعلق به آیفون ۷ پرو است.

Latest-leaked-images-of-the-Apple-iPhone-7-and-Apple-iPhone-7-Plus (4)

در هر صورت، این بار همین منابع خاطر نشان می کنند که اپل به طور کلی قرار نیست Smart Connector را در هیچ یک از دو یا سه موبایلی که در ماه آینده معرفی می کند، قرار دهد. همین مسئله به معنای آن است که نمی توان کیبوردی هوشمند یا سایر ابزارهای جانبی که از این درگاه پشتیبانی می کنند را با آیفون مورد استفاده قرار داد.

اینطور که گفته می شود، آیفون ۷ قرار است در تاریخ ۲۲ شهریور ماه رونمایی شود و باید دید اپل آیفون خود را به چه صورت توسعه داده است. در نهایت همان صفحه در شبکه اجتماعی Weibo، چندین تصویر جدید از آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس/پرو را منتشر کرده که البته بیشتر به نظر می رسد ماکت هایی باشند که ظاهر آنها، در برگیرنده شایعات منتشر شده قبلی است.

Latest-leaked-images-of-the-Apple-iPhone-7-and-Apple-iPhone-7-Plus (3)

Latest-leaked-images-of-the-Apple-iPhone-7-and-Apple-iPhone-7-Plus (6)

Latest-leaked-images-of-the-Apple-iPhone-7-and-Apple-iPhone-7-Plus (5)

Latest-leaked-images-of-the-Apple-iPhone-7-and-Apple-iPhone-7-Plus (2)

Latest-leaked-images-of-the-Apple-iPhone-7-and-Apple-iPhone-7-Plus

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato