انتشار ویدیویی از تبدیل جک هدفون ۳.۵ میلیمتری به پورت لایتنیگ برای آیفون ۷ [تماشا کنید]

انتشار ویدیویی از تبدیل جک هدفون ۳.۵ میلیمتری به پورت لایتنیگ برای آیفون ۷ [تماشا کنید]

دیگر شواهد و اطلاعات افشا شده آنقدر زیاد و غیر قابل انکار هستند که بدون ذره ای تردید، باور کنیم جک هدفون ۳.۵ میلیمتری دیگر جایی در آیفون های اپل نخواهد داشت و قرار است هدفون هایی با پورت لایتنینگ، یا حتی هدفون های بی سیم، جایگزین آن شوند. حالا و برای آن که تکلیف طرفداران از هر جهت روشن شود، ویدیویی زنده از مبدل (کانکتور) جک هدفون های قدیمی به پورت لایتنینگ در فضای اینترنت منتشر شده است.

ویدیوی مذکور در کشور ویتنام به ثبت رسیده، منبعی که به طور معمول انتظار درز اخبار آیفون های اپل را از آن نداریم. تهیه کننده ویدیوی مذکور مدعیست که این کانکتور به طور مستقیم توسط یک منبع وابسته به فاکس کان به دستش رسیده است، و می دانیم که فاکس کان روابط تجاری عمیقی با اپل دارد. نکته جالب اینجاست که این آداپتور شباهت فراوانی با آداپتور موجود در جعبه موبایل Moto Z موتورولا دارد. البته با رنگ سفید آشنای اپل و پورت لایتنینگ به جای USB-C.

نکته جالب در این ویدیو آن است که فرد تست کننده نشان می دهد، این پورت تنها با آیفون های مجهز به سیستم عامل iOS 10 کار می کند و با نسخه های قبل از آن همخوانی ندارد. این که اپل برای تبدیل اطلاعات خروجی مبدل مذکور نیاز به نرم افزاری خاص دارد چندان عجیب نیست، اما به نظر نمی آید کسی پیش از این چنین احتمالی را در نظر گرفته باشد.

چه کانکتور مورد اشاره ساخت خود اپل باشد و چه نه، صرف وجود چنین محصولی می تواند نگرانی بسیاری در خصوص بدون استفاده ماندن هدفون های گران قیمت قبلی شان را رفع کند. البته اگر این ابزار جانبی درون بسته بندی آیفون ۷ وجود داشته باشد، قطعاً همه خوشحال تر خواهند بود، گرچه، اپل آوازه خوبی در چنین سخاوتمندی هایی ندارد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato