اربعین امسال به زائران نجف و کربلا یک اپلیکیشن ویژه و اینترنت وای فای ارائه می شود

اربعین امسال به زائران نجف و کربلا یک اپلیکیشن ویژه و اینترنت وای فای ارائه می شود

محمدجواد آذرجهرمی، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ایران از تشکیل کمیته ی اربعین و برنامه ریزی ویژه برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در این شرکت خبر داده است.

آذرجهرمی در این خصوص گفته است: «در برنامه ریزی های صورت گرفته تنها به موضوع ارائه ی خدمات ارتباطی بسنده نشده و قرار است یکی از اپراتور های تلفن همراه کشور نرم افزار ویژه ای را برای این موضوع طراحی و عرضه کند. این اپراتور به زودی فراخوانی صادر می کند تا با کمک فعالان این بخش بتوانند خدمات نرم افزار مورد نیاز را ارائه داده و مراسم امسال را از نظر خدمات ارتباطی متفاوت از سال های گذشته کند».

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت اعلام داشته که در  تقسیم کار صورت گرفته در کمیته ی اربعین، یکی دیگر از اپراتور های کشور نیز قرار است در مناطق مرزی مهران و شلمچه مراکز پشتیبانی اینترنت برپا کند. اپراتور دیگر تلفن همراه کشور نیز موظف شده با هزینه ی خودش و با کمک اپراتور های عراقی، در تمام مسیر نجف-کربلا خدمات اینترنت بی سیم ارائه کند.

آذرجهرمی با اشاره به مذاکرات انجام شده با مسئولان عراقی گفته است: «مقررات امسال، همچون سال گذشته است. ضمن آنکه ظرفیت های تازه ای برای خدمات رسانی به زائران ایرانی در نظر گرفته می شود. مدارهای بین المللی که باید توسط ما ایجاد می شد، انجام شده است و امسال ارتباطات با کیفیت تری به زائران اربعین ارائه خواهد شد».

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت افزوده است در صورت موافقت طرف عراقی، خدمات مخابراتی این مناطق در ایام اربعین با قیمت مناسب تری ارائه خواهد شد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato