بروزرسانی اخیر SwiftKey مشکلات حریم شخصی آن را برطرف می کند

بروزرسانی اخیر SwiftKey مشکلات حریم شخصی آن را برطرف می کند

ماه گذشته، تیم SwiftKey آپدیتی برای کیبورد شخص ثالث خود منتشر کرد که همگام سازی حساب کاربری در آن را غیر فعال می نمود. علت اقدام این بود که ظاهرا در بروزرسانی قبلی باگی وجود داشت که باعث پدید آمدن مشکلات عجیب و غریبی برای این کیبورد می شد. موتور پیش بینی کلمات سویفت کی تحت تأثیر این باگ با حساب های کاربری اشتباهی همگام می گردید، طوری که هنگام نوشتن با آن با پیشنهادات مربوط به افراد غریبه مواجه می شدید.

این پیشنهادات به غیر از کلمات بیشتر استفاده شده، شامل اطلاعات خصوصی افراد مثل آدرس های ایمیل یا اطلاعات مخاطبین نیز می شدند. بنابراین تیم سویفت کی برای رفع این مشکل به سرعت دست به کار شده و قابلیت همگام سازی حساب کاربری در این کیبورد را به طور کامل غیر فعال نمود. سویفت کی در آن زمان اعلام کرد که این مشکل فقط برای تعداد اندکی از کاربران به وجود آمده، اما نگرانی کمپانی از بزرگ شدن این مشکل آنقدر بالا بود که تصمیم گرفت تا قابلیت همگام سازی را به طور کامل غیر فعال کند.

اما به نظر می رسد که تیم سویفت کی بالاخره راه حل نهایی رفع این باگ را پیدا است. در آخرین بروزرسانی منتشر شده برای سویفت کی، قابلیت همگام سازی حساب های کاربری مجددا بازگشته، بنابراین دوباره می توانید در دستگاه های مختلف به پیشنهادات کلمات مختص به خودتان دسترسی داشته باشید.

انتشار این آپدیت فقط چند ساعت است که آغاز شده، بنابراین شاید هنوز به منطقه ای که در آن زندگی می کنید نرسیده باشد. برای چک کردن این موضوع، می توانید همین حالا به گوگل پلی استور مراجعه نمایید.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato