دکمه خانه جدید گوگل ممکن است برای فعال کردن Google Assistant استفاده شود

دکمه خانه جدید گوگل ممکن است برای فعال کردن Google Assistant استفاده شود

چند ماه پیش شایعاتی منتشر شد که از طراحی مجدد دکمه خانه اندروید توسط گوگل خبر می دادند، تغییری که احتمالا در دستگاه های نکسوس سال ۲۰۱۶ اعمال خواهد شد. تا امروز در مورد کاربرد دقیق این دکمه خانه جدید چیزی نمی دانستیم، اما به نظر می رسد که خبرنگاران اندروید پلیس به تازگی توانسته اند سرنخ هایی در مورد این موضوع بدست آورند.

بنابر گزارشات قبلی، دکمه خانه جدید یک دکمه انیمیشنی خواهد بود که در حالت عادی، به شکل یک دایره سفید بوده اما در حالت انیمیشنی رنگ های گوگل در اطرافش ظاهر خواهند شد. وبسایت اندروید پلیس پیش بینی کرده که این دکمه ممکن است به Google Now/Assistant مرتبط باشد، چرا که با غیر فعال کردن Now شاهد این هستید که نیم دایره های رنگی دور دایره ناپدید می شوند.

از آنجا که هنوز هیچ کس به این قابلیت دسترسی نداشته، فعلا تمام گفته ها در مورد آن در حد حدس و گمان هستند. اما به نظر می رسد که این دکمه همان کاری را می کند که دکمه خانه اپل در دستگاه های iOS انجام می دهد: فعالسازی سیری، که برای گوگل می تواند به معنای فعال سازی Google Now یا Google Assistant باشد.

همچنین احتمال می رود که این دکمه خانه جدید فقط منحصر به گجت های نکسوس تولید شده در سال ۲۰۱۶ باشد، که قرار است توسط کمپانی تایوانی اچ تی سی ساخته شوند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato