تصاویری از نسخه آزمایشی آیفون 7 پلاس به هنگام اجرای iOS افشا شد

تصاویری از نسخه آزمایشی آیفون 7 پلاس به هنگام اجرای iOS افشا شد

به تازگی تصاویر جدیدی از نسخه آزمایشی (پروتوتایپ) آیفون ۷ پلاس به بیرون درز کرده که نه تنها دستگاه را هنگام اجرای سیستم عامل iOS نشان می دهد، بلکه رنگ آبی که بارها در شایعات به آن اشاره شده بود را نیز به نمایش می گذارد. تا به امروز تصاویر مختلفی از خانواده آیفون ۷ منتشر شده که ماکت های ساخته شده از سوی اشخاص ثالث را به نمایش می گذاشتند و اکثرشان، کار نمی کردند؛ اما این تصاویر جدید فرق دارد.

تصاویر نسخه آزمایشی جدید آیفون ۷ پلاس نه تنها تمام تغییرات طراحی مورد انتظار را در خود جای داده بلکه روشن شده و بدون هیچ مشکل، سیستم عامل iOS را به اجرا در می آورد. بنابراین می توان مطمئن بود که دستگاه مورد اشاره، صرفاً یک کلون چینی ارزان قیمت نیست که بزودی به بازار عرضه شود.

image_62586a0e03f5db0a5f98dd41c46d4153-m

این تصاویر توسط وب سایت iFeng منتشر شده اند و در اکانت توییتر The Maligant نیز قرار گرفته اند؛ یعنی همان افشاکننده ای که گفته بود آیفون ۷ از تکنولوژی شارژ سریع بهره خواهد برد. اما نکته جالب این است که در کنار تصاویر، به نام «آیفون ۷ پرو» نیز اشاره شده.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا موبایلی به نام آیفون ۷ پرو در میان پرچمداران جدید اپل که ماه آتی میلادی معرفی می شوند جای خواهد گرفت یا خیر، اما برخی از گزارش های تایید نشده حاکی از عرضه آیفون پرو با مشخصات بهتر و البته قیمت بیشتر بوده اند.

blue-iphone-7-plus-screen-turned-on-2-780x520

در این نسخه آزمایشی همانند ماکت های قبلی، محل قرارگیری خطوط آنتن تغییر کرده، یک اسپیکر اضافه به جای جک ۳.۵ میلی متری هدفون قرار گرفته و از ماژول دوربین دوگانه استفاده شده است. با این همه تشخیص آن که دکمه هوم همان دکمه فیزیکی سابق است یا جایش با دکمه خازنی حساس به فشار عوض شده اندکی دشوار به نظر می رسد.

blue-iphone-7-plus-screen-turned-on-5-780x520

در نهایت اگرچه تصاویر مورد اشاره بسیار قانع کننده به نظر می رسند اما هنوز احتمال تقلبی بودنشان وجود دارد. برای مثال ممکن است یکی از ماکت های آیفون ۷ پلاس به کمک قطعات آیفون ۶ اس پلاس به چنین شکلی درآمده باشد و یا حتی موبایل مورد اشاره، کلونی اندرویدی باشد که با اسکین iOS به اجرا درآمده است.

image_a0f546357d08d706c965a861eda0afe1-m image_ba9301c9305248016113f30ce24b7633-m

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato