گوگل برنامه ای برای افزایش موجودی در حال اتمام نکسوس 6P ندارد

گوگل برنامه ای برای افزایش موجودی در حال اتمام نکسوس 6P ندارد

نکسوس ۶P هوآوی، در حال حاضر تنها پرچمدار سری نکسوس موجود در بازار به شمار می رود و گرچه اخیراً خبرهای زیادی درباره نکسوس های جدید HTC به گوش می رسد، اما تا زمان عرضه آنها، ۶P بهترین موبایل این خانواده به شمار می رود که در دسترس مخاطبان قرار دارد.

اگرچه هنوز زمان نسبتاً زیادی تا معرفی و عرضه موبایل های جدید گوگل و HTC باقی مانده، به نظر می رسد که موجودی برخی مدل های نکسوس ۶P در استور گوگل به پایان رسیده و برنامه ای هم برای افزایش واحدهای موجود در بازار ریخته نشده است.

در حال حاضر، تنها نکسوس ۶P های در دسترس، مدل های طلایی مات و گرافیتی آن هستند. اما وب سایت Mobilesyrup گزارش کرده که به گفته یکی از سخنگویان گوگل «در حال حاضر هیچ برنامه ای برای افزایش موجودی نکسوس ۶P وجود ندارد.» با این همه باید افزود که این گزارش هنوز به صورت رسمی از سوی گوگل تایید نشده و مشخص نیست که این مسئله درباره موبایل نکسوس ۵X هم مصداق خواهد داشت یا خیر.

در هر صورت اگر شرایط واقعاً بدین شکل باشد، نیازی به اشاره نیست که موجودی بسیار کم گوگل استور احتمالاً بزودی کمتر از پیش هم خواهد شد؛ بنابراین حالا بهترین زمان برای تهیه نکسوس ۶P به شمار می رود.

البته باید خاطر نشان کرد که خرده فروشی هایی نظیر آمازون کماکان تمام مدل های نکسوس ۶P را در انبار خود دارند و آن را با قیمتی به مراتب کمتر از استور گوگل به فروش می رسانند؛ به عنوان مثال مدل ۳۲ گیگابایتی موبایل مورد اشاره، در حال حاضر با قیمت ۴۳۹ دلار در آمازون فروخته می شود که ۶۰ دلار نسبت به استور گوگل ارزان تر است.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato