کمپانی Fossil از چهار ساعت هوشمند هیبریدی جدید رونمایی کرد

کمپانی آمریکایی Fossil در نمایشگاه IFA امسال از خانواده جدید ساعت های هوشمندی هیبریدی خود رونمایی به به عمل آورده که با نام های Q Nate ،Q Crewmaster ،Q Gazer و Q Tailor شناخته می شوند. هر چهار ساعت مورد اشاره 175 دلار قیمت گذاری شده اند و طی ماه جاری میلادی به دست مشتریان خواهند رسید.

اگرچه ساعت های هیبریدی معرفی شده از سوی Fossil ممکن است شباهت زیادی به ساعت های معمولی داشته باشند اما در واقع قابلیت های هوشمند و ارتباطی زیادی در خود جای می دهند که از جمله آنها می توان به پایشگری خواب و ارسال اعلانات مختلف اشاره نمود. مضاف بر این، با قابلیتی به نام Q Link در این ساعت ها قرار گرفته که امکان کنترل موزیک، دوربین و چیزهایی از این دست را در موبایل های هوشمند مهیا می سازد.

402889-800x420-w600

هر یک از این اسمارت واچ های هیبریدی، بسته به میزان مصرف، عمر باتری زیادی تا حداکثر 6 ماه فراهم می آورند. ناگفته نماند که بنابر اعلام رسمی Fossil، ساعت های مذکور با باتری سکه ای عرضه می شوند و بنابراین به سادگی می توان آنها را به کمک ابزار مناسب تعویض کرد. باید افزود که هر چهار ساعت، قابلیت های کوچک دیگری مانند تنظیمات قابل شخصی سازی، منطقه زمانی خودکار و آلارم را فراهم آورده و با اندروید 4.4 و iOS 8.2 یا بالاتر سازگاری دارند.

همانطور که اشاره شد تمام ساعت های هوشمند هیبریدی جدید Fossil با قیمت 175 دلار عرضه می شوند و از تاریخ 26 سپتامبر (برابر با 5 مهر ماه) امکان تهیه آنها مهیا خواهد شد. با این همه، از تاریخ 14 سپتامبر (24 شهریورماه) هم می توان نسبت به پیش خرید آنها اقدام نمود.

سرور ابری

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟