معرفی SMS and Call Scheduler؛ اپلیکیشنی برای زمان بندی پیامک و تماس های تلفنی

معرفی SMS and Call Scheduler؛ اپلیکیشنی برای زمان بندی پیامک و تماس های تلفنی

حتما برایتان اتفاق افتاده که باید برای اطلاع رسانی موضوعی مهم با یکی از دوستانتان تماس می گرفته اید، یا حداقل به او پیامک می زده اید، اما مشغله و درگیری های فکری باعث شده تا انجام این کار را فراموش کنید.

بهترین کار برای جلوگیری از این اتفاق، شاید این باشد که تماس ها یا پیامک هایتان را زمان بندی کنید. سیستم عامل اندروید این قابلیت را به طور پیش فرض در اختیارتان قرار نمی دهد، اما با اپلیکیشنی که امروز معرفی می کنیم به سادگی قادر به زمان بندی تماس هایتان خواهید بود.

SMS and Call Scheduler اپلیکیشن بسیار ساده ای است که همانطور که از عنوانش پیداست، دو وظیفه بسیار ارزشمند را برایتان انجام می دهد: زمان بندی تماس و زمان بندی پیامک ها.

3-w600

تولد دوست تان فرداست، اما می خواهید اولین نفر باشید که این مناسبت را به او تبریک می گویید؟ کافیست متن پیامک تان را وارد اپلیکیشن کنید، تاریخ و زمان دلخواه را مشخص و شماره دوست خود را از فهرست مخاطبین برگزینید.

حالا فشردن یک دکمه کافیست که این پیامک در زمانی که تعیین کرده اید، به طور خودکار به او ارسال شود. برقراری تماس خودکار هم تفاوتی با زمان بندی پیامک ها ندارد. شماره مخاطب را وارد اپ کرده و تاریخ و زمان برقراری تماس را برایش تعیین کنید.

SMS and Call Scheduler رأس موعد با مخاطب تماس می گیرد، و البته پیش از انجام این کار با پخش یک آلارم این موضوع را به شما اطلاع رسانی می کند. از میان خیل انبوه اپلیکیشن های پلی استور برای زمان بندی تماس ها، SMS and Call Scheduler از معدود محصولاتی است که کارش را در بسیاری از دستگاه های اندرویدی به طور تمام و کمال و بدون ایراد انجام می دهد.

وقتی که پیامکی را در آن زمان بندی می کنید، کاملا مطمئن هستید که به دست مخاطب شما خواهد رسید. با این وجود عدم ذخیره تاریخچه تماس های زمان بندی شده و وجود تبلیغات را می توان جزء نکات منفی این اپلیکیشن دانست.

با این حال اگر به دنبال ابزاری برای زمان بندی تماس ها و پیامک هایتان در اندروید می گردید، شک نکنید که SMS and Call Scheduler می تواند یکی از ایده آل ترین گزینه های رایگانی باشد که در اندروید به آن دسترسی خواهید داشت.

SMS and Call Scheduler
  • SMS and Call Scheduler
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Variable Inc
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۳.۵ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی


کافه‌بازار

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato