بالاخره تاریخ رونمایی از پهپاد GoPro مشخص شد

بالاخره تاریخ رونمایی از پهپاد GoPro مشخص شد

مدت هاست که شرکت GoPro اعلام کرده مشغول توسعه یک پهپاد است. در واقع از مه ۲۰۱۵ این خبر اعلام شده بود و سپس چندین بار شرکت مورد اشاره در آگهی های خود به این پهپاد اشاره کرد بدون اینکه تصویری از آن نمایش داده شود. آنچه نمایش داده می شد در واقع تصاویر ثبت شده توسط دوربین پهپاد بود.

آخرین آگهی GoPro برای «کارما» در دسامبر گذشته از راه رسید و حالا پس از ماه ها، شرکت مورد بحث آگهی دیگری منتشر ساخته که آن را در پایین مشاهده می کنید. در این ویدیوی کوتاه، تاریخ رونمایی از پهپاد مورد بحث نیز مشخص گشته و پس از یک سال و نیم، بالاخره GoPro می خواهد در ۲۹ شهریور ماه از محصول بزرگ بعدی خود رونمایی به عمل آورد.

نکته جالب اینجاست که در یک این مدت زمان بسیار طولانی که به یک سال و نیم می رسد، هیچ اطلاعاتی از «کارما» فاش نشده و برای آگاهی از مشخصات این محصول و مشاهده تمایز آن با سایر پهپادها، باید تا تاریخ یاد شده انتظار کشید.

در حال حاضر چند سالی می شود که شرکت های مختلف بر تولید پهپاد تمرکز داشته اند و در این میان مشخصاً شرکت گو پرو هم تمام وقت و انرژی خود در دو سال اخیر را صرف توسعه محصولی متمایز کرده است. از همین رو، باید تا پایان شهریور ماه انتظار کشید و دید حاصل این تلاش دو ساله چیست.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato