موبایل های بعدی گوگل به همراه بیلد 7.1 اندروید نوقا عرضه می شوند [شایعه]

موبایل های بعدی گوگل به همراه بیلد 7.1 اندروید نوقا عرضه می شوند [شایعه]

موبایل های بعدی گوگل به همراه بیلد 7.1 اندروید نوقا عرضه می شوند [شایعه]

یکی از افشاگران صنعت تکنولوژی اخیراً در اکانت توییتر خود اعلام کرده موبایل های هوشمند گوگل پیکسل و پیکسل XL (که با نام های رمز Sailfish و Marlin شناخته می شوند) در ماه اکتبر به همراه بیلد ۷.۱ اندروید نوقا به بازار خواهند آمد.

اگر شایعات افشا شده از سوی وی حقیقت داشته باشد، بیلد ۷.۱ اندروید نوقا با شماره سریال NDE63B شناخته می شود و دارندگان دیوایس های نکسوس (شامل نکسوس ۶، ۹، ۵X و ۶P) باید منتظر دریافت آپدیتی اندرویدی با همین شماره سریال باشند.

NDE63B-w600

اگرچه هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه اندروید ۷.۱ نوقا اعلام نشده، اما گفته می شود باید از تاریخی بین اواسط ماه جاری میلادی تا اوایل ماه آتی میلادی منتظر آخرین بیلد سیستم عامل اهالی مانتین ویو باشیم. با این حال، این تاریخ به معنای عرضه اندروید ۷.۱ نوقا روی تمام دستگاه های اندرویدی نیست و معمولاً سایر تولیدکنندگان موبایل های هوشمند، زمانی را به بومی سازی ورژن های جدید اندروید روی دیوایس های خود اختصاص می دهند.

در نهایت باید افزود که موبایل های پیکسل گوگل در تاریخ ۴ اکتبر (۱۳ مهرماه) معرفی خواهند شد. برخلاف سری پیشین موبایل هایی که با همکاری گوگل ساخته می شدند، این بار دیگر شاهد استفاده از نام نکسوس نیستیم و اهالی مانتین ویو برای یکپارچه سازی سخت افزارهای خود، نام پیکسل را برای آنان برگزیده اند. علاوه بر بهترین سنسورهای دوربین و مشخصات سخت افزاری قدرتمند، اسمارت فون های پیکسل از نرم افزارهای لانچر نکسوس و دستیار گوگل هم پشتیبانی خواهند کرد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل