اپل قیمت انواع آیپد را کاهش داد؛ نمونه های جدید با ظرفیت پایه بیشتر عرضه می شوند

اپل قیمت انواع آیپد را کاهش داد؛ نمونه های جدید با ظرفیت پایه بیشتر عرضه می شوند

اپل در کنار رونمایی از نسل دوم ساعت های هوشمند تحت عنوان Apple Watch Series 2 و معرفی آیفون ۷ و مدل پلاس آن، تغییراتی نیز در سری آیپدهای قدیمی ایجاد کرده. این تغییرات شامل افزایش حداقل فضای ذخیره سازی در آیپد ایر ۲ و آیپد مینی ۴، و کاهش قیمت مدل های بالای آیپد مینی ۲ است.

همچنین وضعیت مشابهی برای آیپد پرو نیز به وجود آمده و تهیه مدل هایی با ظرفیت ذخیره سازی بالاتر، هزینه کمتری را در پی خواهد داشت.

applenewipadpricing

در راستای این تحول، مدل های وای-فای آیپد ایر ۲ در دو ظرفیت ۳۲ و ۱۲۸ گیگابایت، به ترتیب با قیمت های ۳۹۹ و ۴۹۹ دلار عرضه می شوند، در حالی که پیش از این مدل های ۱۶ و ۶۴ گیگابایتی آن هزینه ای مشابه فوق داشتند. البته اختلاف قیمت مدل های مجهز به ارتباط سلولی و نمونه های وای-فای هنوز در حد ۱۳۰ دلار است.

به علاوه، آیپد مینی ۴ نیز در دو ظرفیت ۳۲ و ۱۲۸ گیگابایتی به قیمت مشابه ۳۹۹ و ۴۹۹ دلاری عرضه می شود، و بنابراین شاهد کاهش ۱۰۰ دلاری برای مدل ۱۲۸ گیگابایتی هستیم.

گفتنی است مدل ۳۲ گیگابایتی آیپد مینی ۲ نیز اکنون به قیمت ۲۶۹ دلار به فروش می رسد، که هزینه ای مشابه با مدل ۱۶ دلاری قبلی دارد.

همچنین مدل ۲۵۶ گیگابایتی آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی وای-فای نیز با ۱۰۰ دلار کاهش، اکنون به مبلغ ۹۹۹ دلار عرضه می شود، و دیگر مدل های این دستگاه نیز کاهش قیمت را تجربه کرده اند.

لازم به ذکر است قیمت های جدید تبلت های اپل از هم اکنون معتبر بوده و در خریدهای جدید از فروشگاه آنلاین اپل استور یا مراکز خرده فروشی اعمال می گردند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato