اپلیکیشن Parallel Windows برای اندروید نوقا منتشر شد

اپلیکیشن Parallel Windows برای اندروید نوقا منتشر شد

یکی از قابلیت های بزرگ اندروید ۷.۰ نوقا حالت multi-window یا چند پنجره ای است؛ قابلیتی که کاربران سال ها برای ارائه اش در اندروید خالص منتظر ماندند. با وجود آنکه رابط های کاربری تاچ ویز و اپتیموس UI سالهاست که از این خصوصیت بهره می برند، اما اندروید خالص فقط تنها چند هفته است که از این قابلیت برخوردار شده.

طی همین مدت کوتاه اما توسعه دهندگان با دسترسی به API های اندروید نوقا، توانسته اند که اپلیکیشن های جالبی را با به خدمت گرفتن قابلیت چند پنجره ای بسازند. یکی از شاخص ترین آن ها Parallel Windows است که مطمئنا از عنوانش متوجه شده اید که چه کاری برایتان انجام می دهد.

با قابلیت چند پنجره ای اندروید نوقا می توانید دو اپلیکیشن را به طور همزمان در کنار یکدیگر اجرا کنید، ولی این دو اپلیکیشن نمی توانند یکسان باشند. اما به لطف Parallel Windows این امکان هم برایتان فراهم شده است.

parallel-windows-7-w600

شاید این قابلیت در نظرتان چندان ضروری نباشد، اما بگذارید مثالی برایتان بزنیم. فرض کنید در گوگل کروم نیازمند آن هستید که دو تب را کنار یکدیگر گذاشته و به طور همزمان آن دو را بررسی کنید. در حالت عادی انجام این کار میسر نیست، اما Parallel Windows به راحتی و بدون نیاز به دسترسی روت این کار را برایتان انجام می دهد.

البته در استفاده از Parallel Windows ممکن است که با یک سری باگ هم مواجه شوید. در این صورت بهتر است که مشکلات را به تیم توسعه دهنده گزارش داده تا آن ها را برای رفع عیوب و ارائه محصولی کامل و بی نقص یاری کرده باشید.

Parallel Windows رایگان و بدون هیچ گونه پرداخت درون برنامه ای است، و می توانید آن را همین حالا از پلی استور یا لینک کمکی دانلود و در کلیه دستگاه های اندرویدی مبتنی بر نسخه نوقا نصب کنید.

Parallel Windows for Nougat
  • Parallel Windows for Nougat
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: IJP
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۰.۷ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی


لینک کمکی

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato