برخی هواپیمایی های آمریکا، استفاده از تمام موبایل های سامسونگ را حین پرواز ممنوع کرده اند

برخی هواپیمایی های آمریکا، استفاده از تمام موبایل های سامسونگ را حین پرواز ممنوع کرده اند

مشکل انفجار برخی از واحدهای سامسونگ اخیراً سبب شده تا بعضی از هواپیمایی های ایالات متحده نسبت به این مسئله واکنش نشان دهند. در حالی که هفته گذشته برخی از هواپیمایی های ایالات متحده و استرالیا استفاده از گلکسی نوت ۷ را حین پرواز ممنوع کرده بودند، به نظر می رسد تعدادی دیگر از هواپیمایی های آمریکا از مسافران خود می خواهند تا تمام موبایل های سامسونگ را خاموش کرده و از آنها در داخل هواپیما استفاده نکنند.

در حال حاضر مشخص نیست که این ممنوعیت استفاده، در تمام هواپیماها اعمال خواهد شد و یا صرفاً در پروازهایی خاص. با این حال انجمن متصدیان پرواز ایالات متحده از همین حالا نسبت به این موضوع ابراز نگرانی کرده و می گوید که کارکنانش احتمالاً مجبور به بررسی موبایل تمام مسافران خواهند بود.

یکی از سخنگویان هواپیمایی امریکن ایرلاینز ممنوعیت استفاده از تمام موبایل های سامسونگ را تکذیب کرده است. وی در ایمیلی به خبرگزاری ها گفته که این هواپیمایی تنها در گیت به بررسی موبایل کاربران می پردازد و صرفاً در حال دنبال کردن پیشنهادات اداره نوانوردی فدرال (FAA) مبنی بر خاموش نگه داشتن نوت ۷ حین پرواز و عدم اتصال آن به منبع برق است.

در نهایت باید اشاره کرد که سامسونگ نیز به صورت رسمی از تمام دارندگان فبلت گلکسی نوت ۷ خواسته تا دستگاه خود را خاموش کرده و آن را در اسرع وقت به همان محلی که خریداری اش کرده اند بازگردانند. واحدهای جایگزین گلکسی نوت ۷ که از باتری تعمیرشده بهره می برند نیز در جعبه ای شامل طرح دایره سفید رنگ و کلمه S در داخل آن به دست مشتریان خواهند رسید.

نظرات ۲۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato