آیا اپل قصد دارد جک هدفون را از مک بوک پرو نیز حذف کند؟

آیا اپل قصد دارد جک هدفون را از مک بوک پرو نیز حذف کند؟

آیا اپل قصد دارد جک هدفون را از مک بوک پرو نیز حذف کند؟

بعد از ماه ها گمانه زنی، اپل بالاخره از خانواده آیفون ۷ خود رونمایی کرد که قرار است بدون جم ۳.۵ میلی متری هدفون به دست مشتریان برسند. حالا کمپانی ساکن کوپرتینو نظرسنجی جدیدی برگزار کرده و از مشتریانش می پرسد که چگونه از پورت های مختلف مک بوک پرو استفاده می نمایند. یکی از سوالات این نظرسنجی، به استفاده از جک هدفون مربوط می شود که شاید حکایت از حذف جک هدفون از مک بوک بعدی داشته باشد.

در این نظرسنجی سوالات مختلفی پرسیده می شود و مطمئناً اپل می خواهد از نقاط قوت و ضعف مک بوک خود باخبر گردد. اما بدون شک جالب توجه ترین بخش این نظرسنجی، پرسشی به این شرح است: «آیا تا به حال از پورت هدفون مک بوک پرو با نمایشگر رتینا استفاده کرده اید؟»

سوالات دیگر نظرسنجی هم به سایر پورت های مک بوک پرو مربوط می شوند؛ برای مثال در یکی از سوالات گفته شده که «شما چطور تصاویر دوربین دیجیتالی یا موبایل خود را روی مک بوک پرو با نمایشگر رتینا آپلود می کنید؟». این سوال مشخصاً به درگاه کارت های SD و پورت های USB ارتباط دارد؛ ضمناً گفته می شود که درگاه کارت های SD از مدل های جدید مک بوک پرو حذف خواهد شد.

ناگفته نماند که پیش از این تصاویر لو رفته از مک بوک پروی جدید، پورت USB-C و جک ۳.۵ میلی متری هدفون را به نمایش می گذاشتند، بنابراین بعید است که اپل به این زودی ها چک هدفون را از مک بوک پروی خود حذف نماید. در نهایت انتظار می رود مک بوک پرو جدید اهالی کوپرتینو با طراحی جدیدی طی ماه آتی میلادی معرفی شود؛ بنابراین احتمال دارد نتایج این نظرسنجی در طراحی مک بوک پرو بعدی مورد استفاده قرار گیرند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل