اپل می خواهد تا پایان سال 2016، صد میلیون واحد از آیفون 7 را روانه بازار کند

اپل می خواهد تا پایان سال 2016، صد میلیون واحد از آیفون 7 را روانه بازار کند

بنابر گزارش اخیر وب سایت DigiTimes، اپل در نظر دارد ۱۰۰ میلیون واحد از دستگاه های آیفون ۷ را تا پایان سال جاری میلادی به بازار عرضه کند؛ رقمی که به شکلی چشمگیر از پیش بینی ۸۵ میلیون واحدی تولیدکنندگان بالاتر است. البته بدیهی است که اپل باید تعداد واحدهای آیفون ۷ را با توجه به نیاز بازار تامین کند و تا دستیابی به آمار قطعی تقاضا باید تا اواسط ماه آتی میلادی منتظر ماند.

در حالی که سفارش قطعات آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس بسیار بیشتر از اعداد تخمینی قبلی است، سفارش های ابتدایی برای دو اسمارت فون مورد اشاره بین ۱۵ الی ۲۵ درصد نسبت به سری آیفون ۶ اس در سال گذشته میلادی کمتر بوده. با این همه، به نظر می رسد که عملکرد آیفون ۷ هم بار دیگر موفقیت آمیز بوده و موجودی سه مدل مختلف از آیفون ۷ با گذشت سه روز از آغاز پیش فروش، به پایان رسیده است.

گفته می شود این سه مدل به اتمام رسیده، که رنگ جت بلک آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس را نیز شامل می شود، از روز آغاز فروش رسمی، در خرده فروشی های اپل هم دسترس نخواهند بود چرا که با تقاضای بسیار زیادی مواجه گشته اند.

در هر صورت می توان امیدوار بود که اپل خیلی زود واحدهای بیشتری از آیفون ۷ و ۷ پلاس را تولید کرده و به دست مشتریانی برساند که مدت ها برای تهیه آنها صبر کرده اند. در واقع بسیاری از مردم که قصد خرید مدل جت بلک آیفون ۷ پلاس را داشتند، تنها دقایقی بعد از آغاز پیش فروش با اعلامیه اتمام موجودی در وب سایت اهالی کوپرتینو مواجه شدند. در نهایت، همین موفقیت خانواده آیفون ۷ از ابتدای راه بوده که سبب شده ساکنین کوپرتینو به اعتماد به نفس لازم برای افزایش تولیدات دست یابند.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato